12 dnů po Jižní Africe, to nejlepší z JAR/ 9 nocí 3*3*3*3*

 

1. den - přílet do Kapského města, privátní transfer do hotelu Cape Milner https://capemilner.com/,  který se nachází v centru města. Zde je 3x nocleh ve standardním pokoji, se snídaní.

 

2. den - organizovaný půldenní výlet po Kapském městě, s prohlídkou a průvodcem. 
Kapské město je mimořádným městem, které se nachází mezi Stolovou horou a křišťálovými vodami zálivu Table Bay. Některá města se mohou pochlubit bohatou kulturou, rušným nočním životem, kosmopolitní atmosférou či mimořádnou architekturou – zatímco jiné se mohou chlubit dechberoucími krajinami a mimořádnými přírodními krásami. Kapské město je jedněm z těch, kde se snoubí obě varianty, a ještě mnohem více. Je výjimečným městem také díky svému rušnému přístavu, prvotřídním plážím a vinicím, a také rozmanité fauně a flóře.

 

V programu je zahrnut výstup na Stolovou horu v doprovodu paviánů, návštěva jedné z nejstarších botanických zahrad - Company's garden, návštěva historické části města.

 

 

3. den - organizovaný celodenní výlet na Cape point a poloostrov Peninsula: návštěva přírodní rezervace, mysu Cape Point (je to skalnatý ostroh na okraji poloostrova, jehož výrazným prvkem je maják z roku 1860), výhled na město z mysu Dobré naděje - dle možností harmonogramu; dále návštěva pláže Boulders, která je známa pro výskyt tučňáků a možnosti koupání ve dvou světových oceánech; následně návštěva národní botanické zahrady Kirstenbosch, která je označována za jednu z nejkrásnějších botanických zahrad světa.

 

 

4. den - ráno přistavení auta z půjčovny a následuje individuální cesta do oblasti údolí Klein Karoo, do hotelu Swartberg Country Manor Hotelu https://swartbergmanor.co.za/, vzdáleného asi 420 km od centra Kapského města, zde je 1x nocleh, ve standardním pokoji, se snídaní.

Během cesty je možná návštěva těchto míst:

Jeskynní komplex Cango Caves (http://www.cango-caves.co.za/- patří k nejvýznamnějším turistickým atrakcím Jižní Afriky, celková délka všech chodeb přesahuje čtyři kilometry, z toho je necelá čtvrtina zpřístupněna veřejnosti.

Park divokých zvířat Cango (https://www.cango.co.za/) - možnost vidět přes 90 druhů divokých zvířat, pohladit si geparada, potápět se s krokodýli

Pštrosí Safari farma (http://safariostrich.co.za/) - organizovaná projížďka po pštrosí farmě

 

5. den - po snídani následuje cca 2 hodinová cesta do oblasti Knysna, do hotelu Blackwaters River Lodge http://www.blackwaters.co.za/. Zde 1x nocleh, v Classic Suite, se snídaní.
Odpoledne volný program - možnost pozorování delfínů a velryb, výlet trajektem do laguny, projížďka na koni, procházka krajinou, návštěva parku Monkeyland a Birds of Eden (23 hektarový park, kde je možné vidět nejen primáty v jejich přirozeném prostředí https://www.monkeyland.co.za/, ale také navštívit sousedící 2 hektarový ptačí park https://www.birdsofeden.co.za/)

 

6. den - po snídani následuje cca 3 hodinová cesta do města Port Elizabeth, do hotelu Kelway https://www.thekelway.co.za/. Zde 1x nocleh, ve standardním pokoji, se snídaní.
Odpoledne volný program - vypůjčení kol, jízda na kánoi, koupání.

 

7. den -  po snídani následuje cca 1,5 hodinová cesta do přírodní rezervace Amakhala, do hotelu Hlosi Game Lodge https://www.hlosilodge.com/. Zde 3x nocleh, v Luxury Suitě, s all inclusive. Odpoledne volný program.


8.  - 9. den - volný program. Hotel nabízí možnost využití 3 hodinové projíždky po rezervaci se zkušeným rangerem, v otevřeném Land Roveru (možnost vidět gepardy, zebry, žirafy, pakoně, antilopy, lvy a jiné); noční lukostřelba, pozorování hvězd, pozorování ptáků, procházky buší, spa.

 

10. den - po snídani následuje check out a následně cesta na letiště v Port Elizabeth, kde je také navrácení vozidel. Poté následuje zpáteční let.

  • cena již od 63 490 Kč
  • v nabídce 1 termín
Přehled termínů

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. leden 2. únor 3. březen 4. duben 5. květen 6. červen 7. červenec 8. srpen 9. září 10. říjen 11. listopad 12. prosinec
ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 25°C vzduch 23°C vzduch 23°C vzduch 21°C vzduch 20°C vzduch 19°C vzduch 20°C vzduch 21°C vzduch 23°C vzduch 24°C vzduch 25°C vzduch 25°C
voda 24°C voda 25°C voda 25°C voda 24°C voda 22°C voda 21°C voda 20°C voda 20°C voda 20°C voda 20°C voda 24°C voda 23°C

Přehled termínů

Zobrazit pouze:
30.04. - 11.05.2021 12 dní, 9 nocí letecky Praha snídaně sleva 21% first minute 63 490 Kč Vybrat