Be Live Villa Cayo Coco 3*3*3*

Poloha: Hotel Be Live Villa Cayo Coco je tříhvězdičkový hotel v Cayo Coco, velmi blízko Morón, v provincii Ciego de Ávila. Obklopen exotickou a tropickou rozmanitou vegetací, tento hotel je ideální pro páry či na pořádání svateb. Hotel Be Live Villa Cayo Coco je vzdálen od letiště pouze 17 km. Také je velmi blízko známým turistickým atrakcím na Kubě, jako například Trinidad a Havana a samozřejmě nejlepší pláže v Karibiku.

Vybavení: recepce, bezpečnostní služby, úschovna zavazadel, prádelna, bazén, bufety, restaurace (vegetariánské možnosti), WI-FI připojení, dětský klub (od 8 – 12 let), dětský bazén, plážový bar, zahrady, spa, terasa, bazén pro dospělé, směnárenské služby.

Ubytování: Hotel Be Live Villa Cayo Coco nabízí double pokoje, které mají maximální kapacitu 3 osob. Double pokoj je vybaven terasou, přistýlka je k dispozici pouze na vyžádání, klimatizací, koupelnou s vanou a sprchovým koutem, bidetem, pracovním stolem, fénem, žehlička a žehlící prkno jsou k dispozici pouze na vyžádání, trezorem, televizí, telefonem.

Stravování: snídaně, restaurace.

Pláž: Tento hotel má přímý přístup ke dvěma plážím ( Flamenco a Prohibida beach) s jemným bílým pískem, palmami a křišťálově čistou mořskou vodou.

Sport a zábava: aerobic, fotbal, šachy, jízda na koni (za příplatek), plavba, stolní tenis, volejbal, zapůjčení kol, animační program.

Další nabídku a informace o destinaci najdete na našem specializovaném webu Kuba-dovolena.cz

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 24°C vzduch 24°C vzduch 25°C vzduch 26°C vzduch 27°C vzduch 28°C vzduch 28°C vzduch 28°C vzduch 28°C vzduch 28°C vzduch 24°C vzduch 26°C
voda 25°C voda 25°C voda 25°C voda 25°C voda 26°C voda 27°C voda 28°C voda 28°C voda 28°C voda 28°C voda 25°C voda 26°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*