Aktea Beach Village 4*4*4*4*

Poloha: Aktea beach village je hotel kategorie 4* v oblasti Aiya Napa, hned u pláže, u pobřežní promenády, která spojuje Nissi beach a Cape Greco. Centrum Aiya Napy se spoustou obchodů, restaurací, barů a diskoték je vzdáleno cca 2 km od hotelu. Známá Nissi beach leží cca 200 m od hotelu.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, směnárna, bar, kavárna, restaurace, venkovní bazén, sluneční terasa, vnitřní bazén, posilovna, sauna, jacuzzi, dětský bazén, dětské hřiště, dětský klub, konferenční prostory, restaurace, bar a další.

Ubytování: Na výběr je zde ze studií a jednoložnicových apartmánů. K vybavení každého standardního studia patří balkon nebo terasa, kuchyňka, lednička, trouba, koupelna s WC, telefon s přímou volbou, rádio, SAT TV, fén, trezor za poplatek a klimatizace.

Stravování: Na výběr je z polopenze a all inclusive.

Pláž: Hotel leží přímo u pláže, od které je oddělen pobřežní promenádou.

Sport a zábava: Tenisový kurt, minifotbal, šipky, stolní tenis, potápěčská škola nedaleko, široká nabídka vodních sportů na pláži. Využít také můžete některého z námi nabízených fakultativních výletů.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 28°C vzduch 30°C vzduch 36°C vzduch 34°C vzduch 31°C vzduch 28°C
voda 21°C voda 24°C voda 27°C voda 28°C voda 27°C voda 25°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*