Alion Beach 5*5*5*5*5*

Poloha: Luxusní pětihvězdičkový hotel Alion se pyšní kvalitními službami s důrazem na každý detail Vaší dovolené. Leží v zahradě, přímo u pláže v klidné oblasti Aiya Napy. Do centra je to nedaleko, na letiště asi 30 km.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, restaurace s terasou, kavárna, hlavní restaurace, ve které se pořádají tematické večery, lounge s knihovnou, koktejlový bar s terasou, restaurace u bazénu, bar, venkovní bazén, dětský bazén, vnitřní bazén vyhřívaný v zimě, sauna, pára, jacuzzi, masáže, fitness, konferenční prostory, obchůdky, kadeřník, Wi-Fi připojení k internetu, směnárna, možnost půjčení auta nebo kola.

Ubytování, V hotelu je celkem 100 pokojů v několika kategoriích. Každý pokoj má balkon nebo terasu, klimatizaci, telefon v koupelně, minibar, zařízení pro přípravu kávy a čaje, rádio, SAT TV, fén, elektronický trezor, Wi-Fi připojení k internetu, župan a pantofle.

Stravování: zajištěno formou snídaně.

Pláž: Hotel lež přímo u pláže.

Sport a zábava: 2 tenisové kurty, kurt na squash, stolní tenis, herní místnost s biliárem, šipky, pestrá nabídka vodních sportů na pláži, lehátka, slunečníky a ručníky u bazénu zdarma, denní animační programy, v létě denně živá hudba, nabídka výletů.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 28°C vzduch 30°C vzduch 36°C vzduch 34°C vzduch 31°C vzduch 28°C
voda 21°C voda 24°C voda 27°C voda 28°C voda 27°C voda 25°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*