Bella Napa 3*3*3*

Poloha: Hotel Bella Napa je příjemný hotel střední kategorie 3*. Leží na kraji letoviska Ayia Napa na vyvýšeném místě. Ze spousty míst v hotelu je krásný výhled na záliv a město. Hotel vyniká přátelským profesionálním personálem a celkovou pohodou. Leží jen 200 metrů od pláže a asi 10 minut od centra letoviska Ayia Napa. Letiště v Larnace je vzdáleno asi 45 kilometrů od hotelu. Tento hotel rádi doporučíme všem klientům, kteří hledají hotel střední kategorie s dobrou cenou i polohou vůči moři. Hodí se jak pro páry, tak pro rodiny s dětmi.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, venkovní bazén, dětský bazén, sluneční terasa s lehátky a slunečníky u bazénu zdarma, bar u bazénu, klimatizace, obchod se suvenýry, možnost připojení k internetu, fitness centrum, hřiště pro děti, wellness centrum s jacuzzi, saunou a párou, možnost výměny měny a půjčení auta na recepci a mnoho dalšího.

Ubytování: K vybavení každého standardního pokoje patří koupelna s WC, fén, klimatizace, telefon, rádio, satelitní televize, mini bar, trezor, možnost připojení k internetu. Většina pokojů má balkon nebo terasu. Rádi Nabídku ubytování v nadstandardních kategoriích pokojů Vám rádi zašleme na požádání.

Stravování: Tento hotel nabízíme ve variantách se snídaní a polopenzí.

Pláž: Hotel leží asi 200 metrů od písečné pláže, lehátka a slunečníky jsou na pláži za poplatek.

Sport a zábava: Pro příznivce aktivněji strávené dovolené jsou zde potápěčské kurzy, večerní animační programy v sezon+, tenis, stolní tenis, kulečník, široká nabídka vodních sportů na pláži a naše nabídka fakultativních výletů po zajímavých místech ostrova.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 28°C vzduch 30°C vzduch 36°C vzduch 34°C vzduch 31°C vzduch 28°C
voda 21°C voda 24°C voda 27°C voda 28°C voda 27°C voda 25°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*