Christofinia 4*4*4*4*

Poloha: Christofinia je příjemný hotel vyšší střední kategorie 4*, umístěný v oblasti Agia Napa na Kypru. Sestává ze dvou třípatrových budov a leží na kraji letoviska, určitě jej tedy můžeme doporučit klientům vyhledávajícím klidnější dovolenou. Pláž je asi 300 metrů od hotel, je písečná a velmi pěkná. Centrum letoviska se spoustou nákupních a zábavních možností leží asi 3 kilometry od hotelu. Letiště v Larnace je asi 60 kilometrů od hotelu. Hotel vyniká příjemnou rodinnou atmosférou.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, bazén se sluneční terasou a lehátky a slunečníky u bazénu zdarma, dětský bazén, dvě restaurace, z toho jedna terasou, bar, obchod se suvenýry, možnost připojení k internetu, vnitřní bazén, taverna, fitness centrum, sauna, vířivka, bar u bazénu, na recepci možnost výměny měny a půjčení auta a další.

Ubytování: K vybavení každého pokoje patří koupelna s WC, fén, televize, telefon, klimatizace za poplatek a balkon.

Stravování: Tento hotel nabízíme ve variantách se snídaní a polopenzí.

Pláž: Tento hotel leží asi 300 metrů od písečné pláže, lehátka a slunečníky jsou na pláži za poplatek.

Sport a zábava: Pro příznivce aktivněji strávené dovolené je v hotelu tenisový kurt, stolní tenis, kulečník, v sezoně hotel jednou týdně pořádá večerní animační program.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 28°C vzduch 30°C vzduch 36°C vzduch 34°C vzduch 31°C vzduch 28°C
voda 21°C voda 24°C voda 27°C voda 28°C voda 27°C voda 25°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*