Grecian Bay 4*4*4*4*4*

Poloha: Grecian Bay je hotel vyšší kategorie 4*+. Leží v oblasti Aiya Napa, hned u písečné pláže. Hotel můžeme doporučit náročnějším klientům, vyhledávajícím pohodlí a kvalitní služby. Do centra Aiya Napy je to cca 10 minut chůze, do centra Larnacy cca 40 minut jízdy.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, restaurace, bary, kadeřník, banka, možnost výměny měny, možnost půjčení auta, butik, salon krásy, konferenční prostory, venkovní bazén pro dospělé a pro děti, vnitřní bazén, posilovna, jacuzzi, sauna, masáže, pára a další.

Ubytování: V hotelu je na výběr z několika kategorií ubytování, celkem je zde 271 pokojů. K vybavení každého pokoje patří klimatizace, minibar, balkon nebo terasa, rádio, SAT TV, trezor, telefon s přímou volbou a fén.

Stravování:Na výběr je ze snídaně a polopenze.

Pláž: Hotel leží přímo u pláže.

Sport a zábava: hotel pořádá občasné animační programy. Najdete zde také 3 tenisové kurty, kurt na squash, golfové hřiště nedaleko, stolní tenis, herní místnost. Využít také můžete nabídky vodních sportů na pláži nebo některého z námi nabízených fakultativních výletů.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 28°C vzduch 30°C vzduch 36°C vzduch 34°C vzduch 31°C vzduch 28°C
voda 21°C voda 24°C voda 27°C voda 28°C voda 27°C voda 25°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*