Hotel Atlantica Sancta Napa 3*3*3*3*

Poloha: Hotel se nachází v letovisku Ayia Napa, jen cca 150 metrů od velmi pěkné pláže se světlým pískem a tyrkysově zbarveným mořem. Centrum města s vyhlášenými bary, restauracemi a diskotékami je vzdáleno pouhých 300 metrů.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, malá zahrada, bazén, sluneční terasa, lehátka a slunečníky (zdarma), posezení s barem u bazénu, bar s TV, internetový koutek (za poplatek), klimatizovaná nekuřácká restaurace, kiosek, krytý bazén.

Ubytování: Vkusně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky jsou vybaveny telefonem, hudebním kanálem, satelitní TV, klimatizací (zdarma), trezorem (za poplatek), fénem, vanou nebo sprchou/WC a balkonem. Minibar za poplatek. Možnost za příplatek pokoje směrem na moře.

Sport a zábava: Tenisový kurt, stolní tenis a posilovna. Za poplatek osvětlení pro tenis, minigolf, biliár, sauna a vířivka v hotelu. Vodní sporty na pláži. Jednou týdně hotel pořádá kyperský večer.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Obvyklé počasí

1. leden 2. únor 3. březen 4. duben 5. květen 6. červen 7. červenec 8. srpen 9. září 10. říjen 11. listopad 12. prosinec
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 28°C vzduch 30°C vzduch 36°C vzduch 34°C vzduch 31°C vzduch 28°C
voda 21°C voda 24°C voda 27°C voda 28°C voda 27°C voda 25°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*