Melissi Beach Hotel 4*4*4*4*

Poloha: Melissi je hotel vyšší střední kategorie 4* v oblasti Agia Napa, přesněji řečeno v Gracian Bay. Velkou výhodou tohoto hotelu je jeho poloha přímo u pláže s jemným světlým pískem a také blízkost centra, nákupní a zábavní možnosti centra letoviska Agia Napa se nachází jen asi 800 metrů od hotelu. Hotel doporučujeme všem klientům, kteří hledají příjemnou dovolenou se skvělou polohou hotelu.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, restaurace, bazén, dětksý bazén, sluneční terasa s lehátky a slunečníky u bazénu zdarma, bar u bazénu, lobby bar, sauna, pára, jacuzzi, wellness centrum s rozsáhlou nabídkou masáží, směnárna, obchod se suvenýry, mini klub pro děti od 4 do 10 let, možnost půjčení auta a mnoho dalšího.

Ubytování: V hotelu je celkem 128 pokojů. K vybavení každého pokoje patří koupelna s WC a fén, klimatizace, satelitní televize, minibar, rádio, trezor, telefon, balkon nebo terasa. Nabídku ubytování ve vyšších kategoriích pokojů Vám rádi zašleme na požádání.

Stravování: tento zájezd nabízíme ve variantách s polopenzí nebo s all inclusive. All inclusive zahrnuje snídani, oběd a večeři, vše formou otevřeného bufetu, lehké občerstvení během dne a místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10 do 24 hodin.

Pláž: Hotel leží přímo u písečné pláže, lehátka a slunečníky jsou na pláži za poplatek.

Sport a zábava: Hotel pro své hosty v sezoně pořádá denní a večerní animační programy. Je zde také fitness centrum, hřiště, tenisový kurt, volejbal, minigolf, stolní tenis, biliár, využít můžete některého z námi nabízených výletů po zajímavých místech ostrova nebo některého z vodních sportů na pláži.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. leden 2. únor 3. březen 4. duben 5. květen 6. červen 7. červenec 8. srpen 9. září 10. říjen 11. listopad 12. prosinec
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 28°C vzduch 30°C vzduch 36°C vzduch 34°C vzduch 31°C vzduch 28°C
voda 21°C voda 24°C voda 27°C voda 28°C voda 27°C voda 25°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*