Napa Plaza Hotel 4*4*4*4*

Poloha: Napa Plaza je příjemný hotel kategorie 4*. Leží pouhých 600 metrů od písečné pláže oceněné modrou vlajkou a jen pár kroků od centra letoviska, kde najdete spoustu nákupních a zábavních možností. Letiště v Larnace leží cca 60 kilometrů od hotelu. Hotel Napa Plaza rádi doporučíme klientům, kteří vyhledávají rušnější dovolenou, zábavy, diskotéky a podobně.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, bazén, bazén & laguna, sluneční terasa s lehátky a slunečníky u bazénu zdarma, vnitřní bazén, čtyři restaurace, bar u bazénu, koktejlový bar, hudební bar, klimatizace, na recepci je možnost půjčení auta a výměny měny, možnost připojení k internetu, fitness centrum, spa centrum s rozsáhlou nabídkou masáží a procedur, konferenční prostory a spousta dalšího.

Ubytování: K vybavení každého standardního pokoje patří koupelna s WC, fén, klimatizace, satelitní televize, trezor, rádio, minibar, telefon, zařízení na přípravu kávy a čaje a balkon nebo terasa. Nabídku ubytování ve vyšších kategoriích pokojů Vám rádi zašleme na požádání.

Stravování: Tento hotel nabízíme ve variantách se snídaní nebo polopenzí.

Pláž: Hotel leží pouhých 600 metrů od písečné pláže oceněné modrou vlajkou, lehátka a slunečníky jsou na pláži za poplatek.

Sport a zábava: Pro klienty preferující aktivněji strávenou dovolenou je zde tenisový kurt, fitness centrum, spa centrum, široká nabídka vodních sportů na pláži a také naše nabídka fakultativních výletů po zajímavých místech ostrova.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 28°C vzduch 30°C vzduch 36°C vzduch 34°C vzduch 31°C vzduch 28°C
voda 21°C voda 24°C voda 27°C voda 28°C voda 27°C voda 25°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*