Pavlo Napa Beach 4*4*4*4*

Poloha: Příjemný čtyřhvězdičkový hotel Pavlo Napa leží v oblasti Aiya Napa, v zahradě přímo u písečné pláže. Centrum letoviska se širokými možnostmi nakupování, zábavy a nočního života je vzdáleno cca 20 minut od hotelu.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, internetový koutek, konferenční prostory, venkovní bazén, vnitřní bazén, kadeřnictví, WIFI, sauna, wellness, jacuzzi, masáže, posilovna, pro děti je v hotelu dětský bazén, dětský klub a dětské animační programy. Hotel pořádá večerní animační programy.

Ubytování: V hotelu je celkem 147 pokojů. K vybavení každého pokoje patří klimatizace, koupelna s WC, telefon s přímou volbou, SAT TV, fén, minilednička, trezor a balkon nebo terasa.

Stravování: Na výběr je z polopenze a all inclusive.

Pláž: Hotel leží přímo u krásné písečné pláže.

Sport a zábava: Tenisové kurty, potápěčské centrum, stolní tenis, šipky, pestrá nabídka vodních sportů na pláži. Využít také můžete některého z námi nabízených fakultativních výletů.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 28°C vzduch 30°C vzduch 36°C vzduch 34°C vzduch 31°C vzduch 28°C
voda 21°C voda 24°C voda 27°C voda 28°C voda 27°C voda 25°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*