Vias Apartments 3*3*3*3*

Poloha: Vias jsou příjemné apartmány kategorie 3*+ v oblasti Agia Napa, určené pro středně náročné klienty. Nachází se v klidném prostředí a přitom v dosahu centra letoviska, které nabízí množství restaurací, obchodů, barů a diskoték, a nachází se jen pár minut chůze od apartmánů. Asi 5 minut chůze od apartmánů se nachází také pláž zátoky Grecian Bay. Letiště leží asi 60 kilometrů od hotelu. Vias rádi doporučíme klientům všech druhů, preferujícím apartmánové ubytování.

Vybavení: K vybavení komplexu patří vstupní hala s recepcí, bazén, dětský bazén, sluneční terasa s lehátky a slunečníky u bazénu zdarma, bar u bazénu, na recepci možnost půjčení auta nebo výměny měny.

Ubytování: K vybavení každého apartmánu patří koupelna s WC, kuchyňka s vařičem a ledničkou, telefon, fén, satelitní televize, trezor a balkon nebo terasa.

Stravování: Tento hotel nabízíme ve variantách se snídaní nebo polopenzí.

Pláž: Hotel leží cca 5 minut chůze od písečné pláže zátoky Grecian Bay.

Sport a zábava: Nedaleko se nachází centrum letoviska se spoustou nákupních a zábavních možností. Využít můžete také nabídku vodních sportů na pláži nebo některý z námi nabízených fakultativních výletů po zajímavých místech ostrova.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 28°C vzduch 30°C vzduch 36°C vzduch 34°C vzduch 31°C vzduch 28°C
voda 21°C voda 24°C voda 27°C voda 28°C voda 27°C voda 25°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*