Lordos Beach 4*4*4*4*

Poloha: Příjemný čtyřhvězdičkový hotel Lordos beach se nachází přímo u pláže, v oblasti Dhekelia, což je klidnější oblast. Do centra Larnaky je to 9 km, na letiště 15 km. Hotel můžeme doporučit jak párům, tak rodinám s dětmi.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, kaskádovité bazény, jacuzzi, 2 restaurace, 4 bary, vodní park pro děti, dětský klub, animační program pro děti, fitness centrum, vodopád, brouzdaliště, vnitřní vyhřívaný bazén, sauna, pára, nabídka masáží, salon krásy, konferenční prostory a mnohé další.

Ubytování: V hotelu je několik kategorií ubytování. K vybavení každého standardního pokoje patří koupelna s WC, fén, telefon, minibar, SAT TV, trezor, možnost připojení k internetu.

Stravování: Stravování je zajištěno formou polopenze.

Pláž: Hotel leží přímo u písečné pláže.

Sport a zábava: Tenisový kurt, beach volejbal, nabídka vodních sportů- windsurfing, vodní lyže, parasailing, kánoe, šlapadla, lekce aerobiku, potápění, využít můžete také některého z námi nabízených fakultativních výletů.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 28°C vzduch 30°C vzduch 36°C vzduch 34°C vzduch 31°C vzduch 28°C
voda 21°C voda 24°C voda 27°C voda 28°C voda 27°C voda 25°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*