Louis Princess beach 4*4*4*4*

Poloha: Čtyřhvězdičkový kvalitní hotel Louis Princess se nachází v letovisku Larnaca, přímo u písečné pláže. Centrum Larnacy, se širokými možnostmi nakupování a zábavy se nachází nedaleko. Hotel doporučujeme jak párům, tak rodinám s dětmi.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, internetový koutek, WIFI, obchod se suvenýry, možnost výměny měny, možnost půjčení auta nebo kola, hlídání dětí na vyžádání za příplatek, restaurace, bary, tematické večery, bazén, venkovní zábavní plocha, tenisový kurt, stolní tenis, biliard, fitness, pára, jacuzzi, sauna, masáže, bazén pro děti, dětský klub, hřiště, konferenční prostory a další.

Ubytování: K vybavení každého standardního pokoje patří klimatizace, koupelna s WC, balkon nebo terasa, telefon s přímou volbou, minilednička, fén, trezor za poplatek, SAT TV a zařízení pro přípravu kávy a čaje.

Stravování: Na výběr je ze snídaně a polopenze.

Pláž: Dlouhá písečná pláž se nachází přímo u hotelu.

Sport a zábava: Využít můžete pestrou nabídku vodních sportů na pláži, případně některý z námi nabízených fakultativních výletů. Široké možnosti zábavy nabízí nedaleké centrum Larnacy.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 28°C vzduch 30°C vzduch 36°C vzduch 34°C vzduch 31°C vzduch 28°C
voda 21°C voda 24°C voda 27°C voda 28°C voda 27°C voda 25°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*