San Remo 2*2*

Poloha: San Remo je jednoduchý menší hotel. Leží v okrajová části Larnacy, cca 5 kilometrů od letiště a asi 1500 metrů od centra letoviska, plného nákupních a zábavních možností. I v nedalekém okolí hotelu se samozřejmě nacházejí restaurace a obchody. Menší oblázkovo & písečná pláž se nachází asi 150 metrů od hotelu, velká písečná pláž je vzdálena asi kilometr a půl a dá se k ní dojít příjemnou procházkou podél pobřeží. Tento hotel doporučujeme klientům vyhledávajícím příjemné jednoduché ubytování za velmi dobrou cenu.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, bazén se sluneční terasou a lehátky a slunečníky u bazénu zdarma, restaurace, bar, možnost připojení k internetu, možnost výměny měna na recepci a možnost půjčení auta, také na recepci.

Ubytování: K vybavení každého pokoje patří koupelna s WC, balkon, telefon, satelitní televize a trezor.

Stravování: Tento hotel nabízíme ve variantách se snídaní a polopenzí.

Pláž: Hotel se nachází pouhých 150 metrů od menší písečno & oblázkové pláže, velká písečná pláž je vzdálena asi 1,5 km od hotelu a dá se na ni dojít příjemnou procházkou podél pobřeží.

Sport a zábava: Příznivci aktivněji strávené dovolené mohou využít pestrou nabídku vodních sportů na pláži, nebo některý z námi nabízených fakultativních výletů po zajímavých místech ostrova.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. leden 2. únor 3. březen 4. duben 5. květen 6. červen 7. červenec 8. srpen 9. září 10. říjen 11. listopad 12. prosinec
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 28°C vzduch 30°C vzduch 36°C vzduch 34°C vzduch 31°C vzduch 28°C
voda 21°C voda 24°C voda 27°C voda 28°C voda 27°C voda 25°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*