Apartmány Windmills 3*3*3*

Poloha: Windmills je komplex apartmánů v oblasti Protaras, v letovisku Pernera, jen 5 minut od písečné pláže oceněné modrou vlajkou. Po asi 15 minutách chůze dojdete do centra letoviska Protaras, kde najdete spoustu nákupních a zábavních možností. Windmills doporučujeme klientům, kteří vyhledávají ubytování apartmánového typu s dobrou polohou, za velmi pěknou cenu.

Vybavení: K vybavení komplexu patří vstupní hala s recepcí, bazén, dětský bazén, bar u bazénu, dětské hřiště, restaurace, koktejlový bar, sluneční terasa s lehátky a slunečníky u bazénu zdarma, potápěčské centrum, obchod se suvenýry, možnost připojení k internetu, možnost půjčení auta, možnost výměny měny na recepci, v okolí se nachází restaurace a bary.

Ubytování: K vybavení každého apartmánu patří koupelna s WC, základní vybavená kuchyňka, lednička, telefon s přímou volbou, balkon, za příplatek klimatizace.

Stravování: Tento hotel nabízíme ve variantách bez stravy a s polopenzí.

Pláž: Hotel leží asi 5 minut od písečné pláže oceněné modrou vlajkou, lehátka a slunečníky jsou na pláži za poplatek.

Sport a zábava: Využít můžete nabídky vodních sportů na pláži nebo některého z námi nabízených fakultativních výletů po zajímavých místech ostrova. Zajímavým zpestřením může být využití služeb potápěčského centra.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 28°C vzduch 30°C vzduch 36°C vzduch 34°C vzduch 31°C vzduch 28°C
voda 21°C voda 24°C voda 27°C voda 28°C voda 27°C voda 25°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*