Malama Holiday Village 4*4*4*4*

Poloha: Malama je příjemný hotel kategorie 4*, umístěný v lokalitě Protaras. Menší písečná pláž s oblázky a kameny ve vodě se nachází přímo pod hotelem, protože se ale jedná o větší hotelový komplex s velkou hotelovou zahradou, vzdálenost od recepce je asi 300 metrů. Na pláž vede několik schůdků. Vzdálenost od letiště činí asi 60 kilometrů, od centra asi 7 kilometrů. Rozhodně doporučujeme udělat si do centra výlet, třeba místním autobusem, jehož zastávka se nachází hned u hotelu. Nákupní možnosti samozřejmě najdete i v okolí hotelu. Hotel Malama rádi doporučíme středně náročným klientům, všem, kteří vyhledávají hotel s dobrou polohou vůči moři, vzhledem k umístění v krásné zahradě hotel jistě ocení i rodiny s dětmi.

Vybavení: Hotel sestává z hlavní budovy a vilek rozesetých po zahradě. K jeho vybavení patří vstupní hala s recepcí, bazén, dětský bazén, bar u bazénu, sluneční terasa s lehátky a slunečníky u bazénu zdarma, vnitřní bazén, dvě restaurace, trezor na recepci, možnost připojení k internetu, možnost výměny měny nebo půjčení auta, spa centrum - jacuzzi, sauna, nabídka masáží a procedur, fitness centrum a další. Pro děti je v hotelu také dětské hřiště a dětský klub.

Ubytování: K vybavení každého standardního pokoje patří koupelna s WC, klimatizace, satelitní televize, fén, telefon a další. Nabídku ubytování ve vyšších kategoriích pokojů Vám rádi zašleme na požádání.

Stravování: Tento hotel nabízíme ve variantách se snídaní a polopenzí.

Pláž: Menší písečná pláž s oblázky a kameny ve vodě se nachází přímo pod hotelem, protože se ale jedná o větší hotelový komplex s velkou hotelovou zahradou, vzdálenost od recepce je asi 300 metrů. Na pláž vede několik schůdků. Lehátka a slunečníky jsou na pláži za poplatek.

Sport a zábava: Pro příznivce aktivněji strávené dovolené je v hotelu tenisový kurt, kurt na squash, animační programy v hlavní sezoně, využít můžete také některého z námi nabízených výletů po zajímavých místech ostrova, nebo nabídky vodních sportů na pláži.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 28°C vzduch 30°C vzduch 36°C vzduch 34°C vzduch 31°C vzduch 28°C
voda 21°C voda 24°C voda 27°C voda 28°C voda 27°C voda 25°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*