Paschalia 3*3*3*

Poloha: Paschalia je příjemný hotel střčední kategorie 3*. Leží v oblasti Protaras, pouhých 200 metrů od pláže, asi 600 metrů od centra menšího letoviska Paralimni a dva kilometry od centra letoviska Protaras. Do Protarasu, podobně jako na další místa ostrova, se můžete vydat linkovým autobusem, jehož zastávka se nachází hned u hotelu. V blízkém okolí hotelu naleznete restaurace, obchody a aquapark, letiště leží asi 70 kilometrů od hotelu. Tento hotel rádi doporučíme klientům vyhledávajícím ubytování střední kategorie za pěknou cenu, hotel je také velmi vhodný pro rodiny s dětmi.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, venkovní bazén se sluneční terasou a lehátky a slunečníky u bazénu zdarma, dětský bazén, dětské hřiště, možnost připojení k internetu, restaurace, bar, obchod se suvenýry, možnost výměny měny a půjčení auta na recepci a další.

Ubytování: K vybavení každého standardního pokoje patří koupelna s WC, fén, minibar, klimatizace, telefon, rádio, satelitní televize, trezor a balkon. Nabídku ubytování ve vyšších kategoriích pokojů Vám rádi zašleme na požádání.

Stravování: Tento hotel nabízíme ve variantách se snídaní a polopenzí.

Pláž: Hotel leží asi 200 metrů od písečné pláže místy s kameny. Lehátka a slunečníky jsou na pláži za poplatek.

Sport a zábava: Hotel pro své klienty pořádá v hlavní sezoně animační programy, jsou zde tenisové kurty, využít můžete nabídky vodních sportů na pláži nebo některého z námi nabízených fakultativních výletů po zajímavých místech ostrova.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 28°C vzduch 30°C vzduch 36°C vzduch 34°C vzduch 31°C vzduch 28°C
voda 21°C voda 24°C voda 27°C voda 28°C voda 27°C voda 25°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*