Madeira

Madeira - Canico de Baixo

Madeira - Canico de Baixo

Canico do Baixo je klidné letovisko, které se začalo budova v 80 létech 20 století. Během několika let se zde postavilo několik pěkných hotelů a luxusních vil, kde lidi tráví klidnou dovolenou. Transfery z letiště trvají cca 15 minut jízdy. Do hlavního města Funchalu, kde to žije cesta trvá cca 10 minut jízdy.

v nabídce6 624 zájezdůdo6 hotelů Zobrazit
Dom Pedro Garajau 3*3*3*
Rocamar & Royal Orchid 4*4*4*4*
Quinta Splendida Wellness & Botanical Garden 4*4*4*4*
Madeira - Funchal

Madeira - Funchal

Funchal je hlavní město Madeiry leží v krásné zátoce s přístavem, který obklopují restaurace s výbornou kuchyní. Při procházkách dodávají tomuto městu nezapomenutelnou atmosféru dlážděné cesty a úzské uličky, všem doporučujeme Vám při procházkách ve Funchalu navštívit Katedrálu Sé, pevnost De Sao Tiago, tržnici Dos Lavradores nebo muzea.

v nabídce14 358 zájezdůdo30 hotelů Zobrazit
Residencial Colombo 2*2*
Residencial Greco 2*2*
Dorisol Estrelicia hotel 3*3*3*
Madeira - Machico City

Madeira - Machico City

Menší starobylé městěčko nacházející se mezi zalesněnými svahy a pěkným zálivem. V tomto místě poprvé na Madeiře přistáli portugalští kolonizátoři. Mezi zdejší speciality patří především dary moře, které do místních restaurací každý den dodávají místní rybáři. Mestěčko je vzdáleno od letiště cca 25 minutek jízdy.

v nabídce2 208 zájezdůdo1 hotelu Zobrazit
Dom Pedro Madeira (ex. Dom Pedro Baia Club) 4*4*4*4*
Madeira - Santo da Serra

Madeira - Santo da Serra

Santo da Serra je malá horská vesnička kterou obklopuje nádherná příroda. Kousek od městečka se nachází jedno z golfových hřišť na Madeiře: Clube de Golf do Santo da Serra. Během pobytu v tomto místě doporučujeme navštívit některou z restaurací a ochutnat jednu z místních specialit.

cena na vyžádání Zobrazit
Madeira- Calheta

Madeira- Calheta

Calheta je příjemné menší klidné letovisko, na své si zde přijdou milovníci klidu a relaxu. Kolem letoviska najdete spoustu vinic a banánových plantáží, kdysi se zde také pěstovala cukrová třtina. Z památek můžete navštívit např. pozůstatky zdejší staré palírny.

cena na vyžádání Zobrazit
Madeira- Garajau

Madeira- Garajau

Garajau je menší letovisko nacházejícíc se mezi Canicem a Funchalem. Na letiště je to 11 km, cca 8 km je to do Funchalu. Nedaleko města se nachází jedna z prvních podmořských rezervací v Evropě.

cena na vyžádání Zobrazit
Madeira- Ostrov Porto Santo

Madeira- Ostrov Porto Santo

Porto Santo je po Madeiře druhým obydleným ostrovem Madeirského souostroví. Najdete zde několik kilometrů dlouhých písščitých pláží. Na své si zde přijdou milovníci hostorie, je zde např. muzeum Kryštofa Kolumba, kde se oženil s dcerou objevitele tohoto ostrova, nebo pevnost ze 16. století, která ostrov bránila před piráty.

cena na vyžádání Zobrazit
Madeira- Paul Do Mar

Madeira- Paul Do Mar

Paul do Mar je menší letovisko, vesnička s příjemnou atmosférou a krásnou přírodou kolem. Lze ji doporučit především milovníkům klidu a relaxace. Z hotelu se můžete vydat na procházku a kochat se krásnými výhledy na oceán, vydat se poznávat vegetaci západního přírodního parku ostrova, objevovat staré turistické stezky nebo levády- typický zavlažovací ...

cena na vyžádání Zobrazit
Madeira- Prazeres

Madeira- Prazeres

cena na vyžádání Zobrazit
Madeira- Sao Vicente

Madeira- Sao Vicente

Sao Vicente je poměrně nové mezi letovisky madeiry. Jedná se o tradiční zemědělské městečko s klidnou atmosférou a krásným okolím. Město bylo poškozeno zemětřesením v roce 1928, je tedy kompletně přestavěno. I toto letovisko doporučujeme spíše milovníkům relaxu, klidné dovolené a přírodních scenérií.

cena na vyžádání Zobrazit
Ostrov květů a vůní Madeira

Ostrov květů a vůní Madeira

1. - 2. den odlet na Madeiru, prohlídka Funchalu (katedrála Sé, tržnice s množstvím exotického ovoce, květin a ryb, stará rybářská čtvrť Velha s pevností, park Santa Catarina s pomníkem Kryštofa Kolumba, pevnost Pico, klášter Santa Clara, radnice, malebné uličky), výhledy z vrcholu Monte (poutní kostel a tropická zahrada), možnost jízdy v proutěných ...

cena na vyžádání Zobrazit

Madeira - informace

Madeira: nazývaná ostrovem květin, se nachází 550 km západně od Afriky, nabízí turistům nádherné zalesněné hory s množstvím jezírek a vodopádů jako stvořené pro projížďku na horských kolech. Pro milovníky koupání jsou tady 2 písčité pláže Praia Formosa a Prainha, na ostatních místech je vstup do moře přes mola. Madeira je také vyhlášeným golfovým rájem jsou zde 2 golfová hřiště Santo Da Serra 27 jamek a Palheiro Golf 18 jamek.

Funchal: hlavní město Madeiry leží v krásné zátoce s přístavem, který obklopují restaurace s výbornou kuchyní. Doporučujeme Vám při procházce Funchalu navštívit Katedrálu Sé, pevnost De Sao Tiago, tržnici Dos Lavradores nebo muzea.

Madeira - zobrazit všechny informace »