Choupana Hills resort & spa 5*5*5*5*5*

Poloha: Choupana hills je luxusní resort umístěný mezi zelenými kopci Madeiry, v dosahu města a přístavu Funchal. Krásná zahrada se spoustou eukalyptů a květin, nevšední design hotelu a špičkové služby učiní Vaši dovolenou na tomto místě skutečně nezapomenutelnou.

Vybavení: V hotelu jsou dva v závislosti na sezoně a počasí vyhřívané bazény, jeden vnější s vodopádem a jeden vnitřní ve spa centru. Dále je zde designové lobby, kde si můžete posedět a vychutnat odpolední čaj, knihovna a obchod se suvenýry. Samozřejmostí je Wifi připojení k internetu ve veřejných prostorách hotelu. Jsou zde 2 bary a restaurace s výhledem na Atlantik, pro business účely konferenční místnost.

Ubytování: Ubytování je v krásných vkusně dekorovaných dřevěných bungalovech roztroušených po subtropické zahradě. V hotelu je celkem 62 pokojů kategorií standard, family a suite. Ze všech pokojů jsou krásné výhledy na okolí, za příplatek lze zajistit výhled na moře. Vybavení standard pokojů tvoří balkon nebo terasa, TV, DVD,rádio, koupelna, připojení k internetu a zařízení pro přípravu kávy a čaje.

V základní ceně je zahrnuto ubytování v pokoji kategorie Deluxe garden view.

Stravování: Stravování je zajištěno formou snídaně v hotelové restauraci, za příplatek lze přiobjednat polopenzi.

Sport a zábava: V hotelu je vybavené spa centrum s Širokou nabídkou masáží, procedur, aromaterapií a mnoha dalšího. Hotel je také dobrým východiskem pro výlety do Funchalu a okolní přírody. Dětská cena: Dětská cena platí pro dítě ubytované na přistýlce na pokoji se 2 dospělými ve věku 4-9,99 let. Příplatek k ceně zájezdu v termínu svátků a speciálních událostí

v zemi pobytu rádi na požádání sdělíme.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*