Pestana Grand 5*5*5*5*5*

Poloha: Pestana Grand hotel je nově postavený hotel ležící na útesu Ponta da Cruz, ze kterého je nádherný výhled na útes Cabo Giaro. Je jedním z nejlepších a nejprestiznějších hotelů na Madeiře. Nádherné výhledy na oceán, západ slunce a 3 km vzdálený Funchal vás naprosto ohromí. Hotel je zasazen do rozsáhlých tropických zahrad plných palem, exotických skalek a udržovaných trávníků na ploše 5.000 m2. Může se pochlubit největším venkovním bazénem s mořskou vodou na ostrově. Doporučujeme jej i náročnějším klientům. Mezinárodní letiště je vzdáleno 24 km od hotelu.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, 3 restaurace s africkou a mezinárodní kuchyní, 3 bary, vyhřívaný venkovní bazén (1 000 m2), dětský bazén se slanou vodou, konferenční místnost, knihovna, kadeřnictví, obchod se suvenýry, Wi-Fi připojení za poplatek (30 min. připojení zdarma v baru), prádelna, čistírna, žehlení, půjčovna aut, výtah, hlídání dětí, miniklub, směnárna.

Ubytování: Klimatizace, koupelna s vanou, sprchou a WC, fén, TV, přípojka na internet, minibar, trezor, telefon, set na přípravu kávy a čaje, balkon s venkovním nábytkem a výhledem na hory nebo směrem na moře. Ubytování za příplatek: Suite - prostornější, s výhledem na moře.

Stravování: Snídaně formou bufetu, za příplatek večeře formou bufetu. A la Carte restaurace: marocká, italská, grill, Bary: Piano bar, Snack bar, Pool bar, Lounge bar.

Pláž: Kamenitá pláž je vzdálená 200 m od hotelu.

Sport a zábava: Fitness centrum, herna, kulečník, vodní sporty na pláži, paddle boarding, šnorchlování, potápění, rybolov, squash v blízkosti hotelu, golfové hřiště, lodní výlety, pěší túry. Spa centrum: sauna, masáže, lázně, relaxační procedury, turecké lázně, jacuzzi.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*