The Vine 5*5*5*5*5*

Poloha: "Přijeďte a užijte si luxusu", zní slogan hotelu The Vine a je poměrně přesný. Tento hotel má prý stejně jako víno duši, je navržen v jednoduchosti, útulnosti a přitom vkusném luxusu. Ponořte se do bazénu s nádherným výhledem, zkuste terapii vínem nebo si pochutnejte na večeři s výhledem na město, možností je spousta. Hotel se nachází v historickém centru Funchalu, kousek od přístavu a památek. Mezinároní letiště je vzdáleno 20 km od hotelu.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, střešní bazén s panoramatickým výhledem, střešní vířivka, 2 restaurace, 2 bary, vinný sklípek, Wi-Fi připojení zdarma, vinoterapické SPA centrum, konferenční prostory, hlídání dětí, prádelna, čistírna, žehlení, obchůdky, půjčovna aut, výtah, salon krásy, úschovna zavazadel.

Ubytování: Deluxe Superior - obývací část, minibar, varná konvice (na vyžádání), klimatizace, trezor, koupelna se sprchou a WC, fén, Wi-Fi připojení zdarma, kabelová TV, francouzský balkon. Ubytování za příplatek: Deluxe Prestige - koupelna s masážní vanou, Grand Deluxe - prostornější, Junior Suite, Design Suite.

Stravování: Snídaně formou bufetu v hotelové vynikající restauraci, za příplatek lze zajistit polopenzi nebo plnou penzi. Gurmánká restaurace s krásným výhledem a francouzskou a madeirskou kuchyní, bufetová restaurace, vinný sklípek s občerstvením, bar s alko a nealko nápoji a míchanými drinky.

Pláž: Veřejná pláž se nachází 1 km od hotelu.

Sport a zábava: Vinoterapické SPA centrum: turecké lázně, solárium, masáže, sauna, kosmetické a relaxační procedury. Fitness centrum, lekce vaření, herna, pěší túry, půjčovna kol, možnost výletů do okolí, golfové hřiště.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*