Maalifushi By Como Maldives 5*5*5*5*5*5*

Poloha: Maalifushi By Como Maldives je jediný resort nacházející se na turisticky nedotčeném Thaa Atollu. Ostrov plný bujné tropické vegetace Vás příjemně překvapí úchvatnou korálovou zahradou plnou podmořského života v těsné blízkosti vil na vodě. Tento decentně luxusní resort ze společenství COMO Hotels a Resorts přivítal své první hosty v lednu 2014. Je sesterským resortem Cocoa Island Resortu. Maalifushi má nezapomenutelnou atmosféru, kterou vytváří bezchybný personál, ale i tři úžasné restaurace, mezi nimiž vyniká japonská restaurace na vodních kůlech. Kromě široké nabídky lázeňských ošetření společnosti COMO Shambhala, si i zde můžete vychutnat zdravou COMO Shambala kuchyni. Resort nabízí jednoduché, přitom velmi prostorné a vkusně zařízené ,,jungle" vily, které jsou ukryty před zraky všech zvědavců a poskytují Vámi tolik potřebné soukromí. Stylová kombinace přírodních prvků s moderním designem je dílem japonského designéra Koichiro Ikebuchi. Resort se pyšní jedním z nejdelších bazénů na Maledivách (44 m). Úžasná tyrkysová laguna láká ke koupání a v blízkosti se nachází jedna z nejlepších potápěčských lokalit, kde se můžete setkat se žralokem velrybím či s kladivouny. Resort je vzdálen 210 km od mezinárodního letiště v Malé a transfer hydroplánem trvá 60 minut.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, 3 restaurace, bar, venkovní bazén, SPA centrum,  boutique, dětský klub, dětské hřiště, hlídání dětí, Wi-Fi připojení zdarma, úschovna zavazadel, směnárna, business centrum, prádelna, čistírna, žehlení, obchod se suvenýry, TV místnost, salon krásy, knihovna, půjčovna kol.

Ubytování: Garden room - klimatizace, ventilátor, minibar, trezor, Nespresso kávovar, fén, telefon, SAT/TV, multimediální přípojka, Wi-Fi připojení zdarma, koupelna, sprcha, vana, WC, terasa s venkovním nábytkem a výhledem do zahrady. Ubytování za příplatek: Beach Suite - v zahradě, s přímým vstupem na pláž, prostorná, s obývací částí, Water Suite - s privátním bazénem a přímým vstupem do laguny, Villy - Beach, Water, Como, Beach House, Residence.

Stravování: Snídaně, možnost dokoupení polopenze či plné penze. Restaurace: A la Carte japonská, plody moře, mezinárodní kuchyně, saláty, pizza, Shambala kuchyně - nutričně vyvážená raw strava z lokálních surovin, připravovaná na grilu nebo dušením. V barech prémiová vína, míchané koktejly, alko a nealko nápoje, čerstvé džusy, káva a čaj.

Pláž: Krásná bílá písečná pláž obklopuje celý ostrov.

Sport a zábava: Fitness centrum, jóga, dětská herna, deskové hry, živá hudba, lekce vaření, tématické večery, filmové večery, večerní představení, billiard, potápění, šnorchlování, vodní sporty, windsurfing, kanoe, rybaření. Spa centrum: lázně, parní lázně, sauna, zkrášlující a relaxační procedury, masáže.

Další nabídku a informace o destinaci najdete na našem specializovaném webu Maledivy-dovolena.cz

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
vzduch 29°C vzduch 29°C vzduch 30°C vzduch 31°C vzduch 31°C vzduch 30°C vzduch 29°C vzduch 29°C vzduch 29°C vzduch 29°C vzduch 29°C vzduch 29°C
voda 27°C voda 28°C voda 28°C voda 28°C voda 27°C voda 27°C voda 27°C voda 27°C voda 27°C voda 27°C voda 27°C voda 29°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*