Niyama Maldives 5*5*5*5*5*

Poloha: Luxusní resort Niyama Maldives otevřený na jaře roku 2012 je sesterským resortem Huvafen Fushi a patří do stejného společenství Per AQUUM a zároveň také do společenství Small Luxury Hotels of the World. Skládá se ze dvou ostrovů, z nichž jeden byl zprovozněn až v roce 2015. Resort je specifický nesmírně působivým spojením nádherných pláží, luxusního ubytování a skvělých služeb. Nádherně udržované pláže kolem celého obvodu ostrova dovolují luxus chození naboso. Nepopsatelný západ slunce zažijete z terasy střešního baru Fahrenheit, poté se lodí můžete přesunout do restaurace na vodě Edge a na závěr si zatančíte a vychutnáte koktejly v unikátním podmořském nočním klubu Subsix. Najdete tu také výtečné lahůdkářství, jediné na Maledivách a jedinečnou restauraci Nest v korunách stromů. Dva ostrovy resortu mají odlišné koncepty - jedním je odpočinek a druhým je zábava. Hlavní ostrov je zaměřený na odpočinek, vedlejší ostrov na zábavu. Ubytování je na obou ostrovech. K dispozici je klientům Butler Service, první podmořský noční klub Subsix na světě, vzdálený 500 m od ostrova a Lime SPA v provozu nonstop 24 hodin denně. Tento resort je vzrušující a nápaditý, patřící k nejluxusnějším resortům na Maledivách! Nachází se 170 km daleko od mezinárodního letiště v Malé a transfer hydroplánem trvá 40 minut letu.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, 3 restaurace (jedna dosažitelná pouze lodí), 2 bary, noční podmořský klub Subsix, vinný sklep, gurmánské občerstvení Deli, venkovní bazén, Lime Spa, boutique, Wi-Fi připojení zdarma, dětský klub, business centrum, konferenční sál, hlídání dětí, lékař, prádelna, čistírna, žehlení, směnárna, úschovna zavazadel, obchod se suvenýry.

Ubytování: Beach Villa - klimatizace, ventilátor, maxibar, trezor, Nespresso kávovar, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, CD/DVD přehrávač, Bose systém, Wi-Fi připojení zdarma, iPad, open air prostorná koupelna, sprcha, WC, terasa, sedací souprava, plážová lehátka se slunečníky, přímý vstup na pláž, služby komorníka. Ubytování za příplatek: Beach Pool Villa - s privátním bazénem, Water Pool Villa - s privátním bazénem a přímým vstupem do laguny, Deluxe Water Pool Villa - prostornější, navíc jacuzzi, Family Beach Pool Villa, Beach or Water Pool Pavilion - 1-3 ložnicové.

Stravování: Snídaně, možnost dokoupení polopenze nebo plné penze - vše formou bufetu. Hlavní restaurace v oblasti Play a v oblasti Chill s bufetovou snídaní, obědem a večeří, Zmrzlinový koutek, A la Carte restaurace s plody moře dostupná pouze lodí, asijská A la Carte, africká a jihoamerická A la Carte. Podmořský klub Subsix: snídaně se šampaňským, podmořský oběd, večerní party, ochutnávky vín a místních specialit. V barech prémiová vína a šampaňské, alko a nealko nápoje, míchané koktejly, čerstvé džusy, káva a čaj.

Pláž: Resort je obklopen bílou písečnou pláží.

Sport a zábava: Fitness centrum, potápění, šnorchlování, vodní sporty, windsurfing, katamarány, kanoe, rybaření, relaxační zóna (Wi-Fi, golfový, fotbalový simulátor apod.), stolní tenis, billiard, lodní výlety, pozorování delfínů, půjčovna kol, jóga, zumba. Spa centrum: 24 hodin denně, masáže, lázně, sauna, relaxační procedury.

Další nabídku a informace o destinaci najdete na našem specializovaném webu Maledivy-dovolena.cz

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
vzduch 29°C vzduch 29°C vzduch 30°C vzduch 31°C vzduch 31°C vzduch 30°C vzduch 29°C vzduch 29°C vzduch 29°C vzduch 29°C vzduch 29°C vzduch 29°C
voda 27°C voda 28°C voda 28°C voda 28°C voda 27°C voda 27°C voda 27°C voda 27°C voda 27°C voda 27°C voda 27°C voda 29°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*