Canareef Resort Maldives 4*4*4*4*

Poloha: Necelé dvě hodiny lodí nebo hodinu a 20 minut vnitrostátním letem a lodí, v souostroví Addu atol se nachází resort Canareef a je součástí vetšího ostrova Hulhumeedhoo. Bujná vegetace, průzračné moře a podmořský život to vše naleznete právě na tomto resortu. Hotel je vhodný jak pro páry, tak pro rodiny s dětmi. Dospělí mohou relaxovat na pláži nebo ve Spa centru, zatímco se o děti postará animační tým v dětském klubu.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, 3 restaurace (bufetová, A la carte rybí, A la carte asijská), 2 bary, Spa a wellness centrum, obchod se suvenýry, prádelna, čistírna, žehlení, Wi-Fi připojení zdarma, venkovní bazén, business centrum.

Ubytování: Sunrise Villa - klimatizace, stropní ventilátor, LCD TV, minibar (za poplatek), telefon, trezor, vybavená terasa s výhledem do zahrady a na moře, sociální zařízení s WC a sprchou, fén, varná konvice. Ubytování za příplatek: Jacuzzi Villa - venkovní jacuzzi.

Stravování: Polopenze, za příplatek plná penze nebo All Inclusive. 

Pláž: Písčitá přímo u resortu.

Sport a zábava: Tenis, plázový volejbal, fitness, půjčovna kol, běžecká stezka, šnorchlovaní, potápění, windsurfing, kánoe, vodní lyže, katamarán, výlety za rybařením, výlety za delfíny či mantami, dětský klub, masáže a procedury ve Spa centru.

 

 

Další nabídku a informace o destinaci najdete na našem specializovaném webu Maledivy-dovolena.cz

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
vzduch 29°C vzduch 29°C vzduch 30°C vzduch 31°C vzduch 31°C vzduch 30°C vzduch 29°C vzduch 29°C vzduch 29°C vzduch 29°C vzduch 29°C vzduch 29°C
voda 27°C voda 28°C voda 28°C voda 28°C voda 27°C voda 27°C voda 27°C voda 27°C voda 27°C voda 27°C voda 27°C voda 27°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*