Gili Lankanfushi Maldives 5*5*5*5*5*5*

Poloha: Luxusní resort Gili Lankanfushi je postavený v rustikálním stylu, resort byl otevřený v roce 2001, představuje novou formu v oblasti superluxusních letovisek. Nachází se v jedné z největších maledivských lagun na Severním Malé Atolu. Nápadité vodní vilky jsou vystavěné v tradičním stylu z přírodních materiálů, ze dřeva, skla a kovu a nabízejí možnost slunění na střeše či přímo na terase umístěné nad mělkou lagunou. Z architektonického hlediska se zde snoubí rustikální styl s moderním, soukromí vilek je harmonicky propojeno s okolním mořem a oblohou. Všechny kategorie ubytování jsou maximálně přístupné přírodním vlivům - klimatizace je pouze v ložnici, zbývající části jsou v podstatě open air prostory. K dispozici klientům je Butler Service, ubytování je ve stylu Robinsona Crusoe, pro ,,trosečníky", pouze vodní vily, z nichž některé jsou dostupné jen exkluzivně vyhrazenými čluny! Resort je vzdálen 9 km od letiště v Malé a transfer rychlolodí trvá cca 20 minut. 

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, 2 restaurace, bar, vinný sklep, venkovní bazén, Meera Spa, boutique, Wi-Fi připojení zdarma, půjčovna CD/DVD, hlídání dětí, prádelna, žehlení, obchůdky, knihovna, bambusová kola pro všechny vilky. 

Ubytování: Villa Suite - klimatizace, ventilátor, minibar, malý vinný bar, trezor, kávovar Nespresso, fén, telefon, SAT/TV, CD/DVD přehrávač, multimediální přípojka, Wi-Fi připojení zdarma, open air koupelna, sprcha, WC, vana, open air obývací část s jídelním koutem, sedací souprava, střešní terasa, plážová lehátka se slunečníky, přímý vstup do laguny, služby komorníka. tzv. Mr. Friday. Ubytování za příplatek: Villa Suite s privátním bazénem, Gili Lagoon Villa, Residence - pro rodiny, Residence s bazénem, Crusoe Residence - 2 patra, dostupná pouze člunem, Rodinná vila - 2 ložnice, obývací část, jacuzzi, možnost vily s bazénem.

Stravování: Snídaně, možnost dokoupení polopenze nebo plné penze - vše formou kombinace bufetu a servírovaného menu či A la Carte. Kashiveli - na pláži, snídaně a večeře, dětské menu, ovocné džusy, servírovaná večeře, A la Carte menu, By the Sea - japonská A la Carte, Overwater Bar: obědy, saláty, středomořská kuchyně, super food, večeře - plody moře se šampaňským, grilované speciality, indické jídlo 1x týdně, koktejly a prémiové nápoje, Fini Foni - domác zmrzlina, snacky během dne, koktejly, Vinný sklep - archivní a místní vína, speciální menu, sýry. Možnost soukromého stravování.

Pláž: Resort je obklopen krásnou písečnou pláží.

Sport a zábava: Fitness centrum, jóga, tai-chi, deskové hry, potápění, šnorchlování, vodní sporty, windsurfing, vodní lyže, katamarány, kajaky, rybaření, tenis, volejbal, stolní tenis, Spa centrum: lázně, masáže, sauna, relaxační procedury.

 

 

Další nabídku a informace o destinaci najdete na našem specializovaném webu Maledivy-dovolena.cz

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
vzduch 29°C vzduch 29°C vzduch 30°C vzduch 31°C vzduch 31°C vzduch 30°C vzduch 29°C vzduch 29°C vzduch 29°C vzduch 29°C vzduch 29°C vzduch 29°C
voda 27°C voda 28°C voda 28°C voda 28°C voda 27°C voda 27°C voda 27°C voda 27°C voda 27°C voda 27°C voda 27°C voda 27°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*