Poznávací zájezdy Maledivy

1.den Odlet z Prahy, let na trase na Maledivy. 2.den Přílet na Maledivy, přivítání na tradiční lodi Dhoni. Plavba na neobydlený ostrov Waagali nebo k blízkému resortu. Oběd na palubě, odpoledne koupání a šnorchlování, uvítací večeře, noc na zakotvené lodi. 3. den Po snídani plavba na atol Felidu, během plavby oběd. Návštěva rybářské vesnice Felidhoo,procházka po ostrově, seznámení s domorodci a jejich tradičními řemesly jako například stavba lodí. Večeře a noc na lodi v laguně. 4. den Po snídani plavba na jeden z nádherných neobydlených ostrovů Vashugiri, Fotheyo nebo Ambara. Odpočinek na liduprázdných plážích, koupání, šnorchlování, opalování. V případě dobrého úlovku a počasí grilování na pláži. Noc na zakotvené lodi nebo přímo na pláži pod hvězdami. 5. den Volný den. Rybaření, koupání, šnorchlování nebo odpočinek na pláži. 6. den Po snídani plavba na obydlený ostrov Keyodhoo, oběd, setkání s místními obyvateli. Večer představení Bodu Beru (tradiční bubnování, zpěvy domorodců a tanec, které mají původ v Africe). Večeře, noc na zakotvené lodi u ostrova. 7. den Po snídani plavba směr atol Malé, po cestě oběd. Návštěva hlavního města Maledivské republiky (Islámské centrum, muzeum, pestrobarevný místní trh s rybami a ovocem, nákupy). Odpoledne plavba k blízkému resortu, šnorchlování na korálových útesech, večeře, noc na lodi. 8. den Po snídani odjezd na letiště v Malé, odlavení let na trase do Prahy. 9.den Přílet do Prahy. Na vyžádání Vám zajistíme prodloužení pobytu v Turistickém resortu na Maledivách.

Poznávací zájezdy Maledivy - zobrazit všechny informace »

 

Maledivy na lodi s prodloužením pobytu

Maledivy na lodi s prodloužením pobytu 2*2*

1. den: Odlet z Prahy, let na trase na Maledivy. 2. den: Přílet na Maledivy, přivítání na tradiční lodi Dhoni. Plavba na neobydlený ostrov Waagali nebo k blízkému resortu. Oběd na palubě, odpoledne koupání a šnorchlování, uvítací večeře, noc na zakotvené lodi. 3. den: Po snídani plavba na atol Felidu, během plavby oběd. Návštěva rybářské vesnice ...

cena na vyžádání Zobrazit

 

Mapa hotelů

Poznávací zájezdy Maledivy - informace

1.den Odlet z Prahy, let na trase na Maledivy.

2.den Přílet na Maledivy, přivítání na tradiční lodi Dhoni. Plavba na neobydlený ostrov Waagali nebo k blízkému resortu. Oběd na palubě, odpoledne koupání a šnorchlování, uvítací večeře, noc na zakotvené lodi.

3. den Po snídani plavba na atol Felidu, během plavby oběd. Návštěva rybářské vesnice Felidhoo,procházka po ostrově, seznámení s domorodci a jejich tradičními řemesly jako například stavba lodí. Večeře a noc na lodi v laguně.

4. den Po snídani plavba na jeden z nádherných neobydlených ostrovů Vashugiri, Fotheyo nebo Ambara. Odpočinek na liduprázdných plážích, koupání, šnorchlování, opalování. V případě dobrého úlovku a počasí grilování na pláži. Noc na zakotvené lodi nebo přímo na pláži pod hvězdami.

5. den Volný den. Rybaření, koupání, šnorchlování nebo odpočinek na pláži.

6. den Po snídani plavba na obydlený ostrov Keyodhoo, oběd, setkání s místními obyvateli. Večer představení Bodu Beru (tradiční bubnování, zpěvy domorodců a tanec, které mají původ v Africe). Večeře, noc na zakotvené lodi u ostrova.

7. den Po snídani plavba směr atol Malé, po cestě oběd. Návštěva hlavního města Maledivské republiky (Islámské centrum, muzeum, pestrobarevný místní trh s rybami a ovocem, nákupy). Odpoledne plavba k blízkému resortu, šnorchlování na korálových útesech, večeře, noc na lodi.

8. den Po snídani odjezd na letiště v Malé, odlavení let na trase do Prahy.

9.den Přílet do Prahy.

Na vyžádání Vám zajistíme prodloužení pobytu v Turistickém resortu na Maledivách.

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
vzduch 29°C vzduch 29°C vzduch 30°C vzduch 31°C vzduch 31°C vzduch 30°C vzduch 29°C vzduch 29°C vzduch 29°C vzduch 29°C vzduch 29°C vzduch 29°C
voda 27°C voda 28°C voda 28°C voda 28°C voda 27°C voda 27°C voda 27°C voda 27°C voda 27°C voda 27°C voda 27°C voda 27°C

Související odkazy

Další nabídku a informace o destinaci najdete na našem specializovaném webu Maledivy-dovolena.cz