Les Cocotiers 3*3*3*

Poloha: Hotel Les Cocotiers se nachází v oblasti Baie du Tombeau u krásné písčité pláže. Nabízí přátelskou atmosféru a komfortní ubytování. Hotel je vhodný pro nenáročné klienty, kteří navštíví Mauritius spíše kvůli cestování. Hotel se nachází ve vzdálenosti cca 10 minut od hlavního města a cca 40 minut z mezinárodního letiště.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, venkovní bazén, obchůdek, hlídání dětí, prádelna, směnárna, Wi-Fi připojení zdarma, půjčovna aut a skútrů, Spa centrum.

Ubytování: Klimatizace, vlastní sociální zařízení se sprchou a WC, fén, Wi-Fi připojení, trezor, minibar, TV a telefon, malá terasa nebo balkon s výhledem do zahrady. Ubytování za příplatek: Pokoj s výhledem na moře.

Stravování: Polopenze, za příplatek plná penze nebo All Inclusive: snídaně formou bufetu, obědy formou A la Carte a večeře formou tématického bufetu nebo servírovaná, odpolední čaj, káva a palačinky. Bar: nealkoholické nápoje, pivo, stolní víno a místní destiláty, happy hours.

Pláž: Malá písčitá pláž se nachází přímo u hotelu.

Sport a zábava: Kuželky, šnorchlování, potápění, canoe, paddle boarding, diskotéka, Séga show, billiard, videohry, šipky, petanque, stolní tenis, stolní hry, plážový volejbal. Spa centrum: lázně, masáže, procedury. V pondělí, čtvrtek a sobotu možný výlet autobusem na Mont Choisy Beach: odjezd v 10:00 a návrat v 17:00.

 

U vánočních a silvestrovských termínů si některé hotely účtují povinný vánoční a silvestrovský příplatek & informace v CK.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Obvyklé počasí

1. leden 2. únor 3. březen 4. duben 5. květen 6. červen 7. červenec 8. srpen 9. září 10. říjen 11. listopad 12. prosinec
vzduch 28°C vzduch 28°C vzduch 27°C vzduch 26°C vzduch 25°C vzduch 24°C vzduch 24°C vzduch 24°C vzduch 24°C vzduch 25°C vzduch 28°C vzduch 27°C
voda 27°C voda 27°C voda 27°C voda 27°C voda 25°C voda 24°C voda 23°C voda 22°C voda 23°C voda 23°C voda 27°C voda 25°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*