Heritage Awali Golf & Spa Resort 5*5*5*5*5*

Poloha: Hotel Heritage Awali Resort & Spa leží v jižní části ostrova Mauritius, kousek od 18 jamkového golfového hřiště Heritage Golf Club. Hotel obklopuje pěkná tropická zahrada a pláž s bílým pískem. Transfer z mezinárodního letiště na Mauritiu trvá cca45 minut jízdy.

Vybavení: Recepce, 10 restaurací s místní a mezinárodní kuchyní v hotelu, na golfovém hřišti a v sesterském hotelu Le Telfair, 6 barů, bazény, dětský klub, hlídání dětí, klub pro náctileté, lázně pro děti, lázně, sauny, pára, vířivky, masáže, obchůdky, konferenční místnosti.

Ubytování: Klimatizace, koupelna s WC, fén, televize, telefon, Wi-Fi zdarma, trezor, minibar, varná konvice, balkon nebo terasa.

Stravování: All inclusive: snídaně obědy a večeře formou bufetu, lehké občerstvení v průběhu dne, nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje místní výroby.

Pláž: Písčitá u hotelu, lehátka na pláži zdarma.

Sport a zábava: Občasné animační programy pro dospělé i děti, golfové hřiště kousek od hotelu, tenis, stolní tenis, petanque, plážový fotbal, půjčovna kol, badminton, yóga, stolní fotbal, biliár. Vodní sporty: kitesurfing, katamaran, rybaření, loď s proskleným dnem, windsurfing, vodní lyžování, potápění.

U vánočních a silvestrovských termínů si některé hotely účtují povinný vánoční a silvestrovský příplatek & informace v CK.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*