Le Tamarin 3*3*3*

Poloha: Hotel se nachází na západním pobřeží ostrova, umístěn na pláži v Tamarin Bay v místě, kde je chráněn před větry v průběhu celého roku. Cca 1 hodinu od letiště, 20 minut od Quatres Bornes a 40 minut od Port Louis.

Vybavení: Recepce, dvě restaurace, bar, bazén, knihovna, dětský klub, půjčovna aut, wellness centrum. Tamarin vás překvapí výzdobou svých pokojů. Prostorných společenských budov a velkým bazénem, který je integrovany dokonale do velké tropické zahrady. Tento hotel má kouzlo tropů.

Ubytování: Pokoje jsou vybaveny individuální klimatizací, telefonem, trezorem, psacím stolem, koupelna se sprchovým koutem, samostatné toalety a terasou nebo balkonem. Vily jsou odděleny ve dvou pokojích a salónek mají vybavený pohovkou , televizí, DVD, minibarem, trezorem a koupelnou s oddělenými toaletami.

Stravování: Velká restaurace na terase, kde se podávají snídaně a obědy formou bufetu. Večeře se podávají v útulném prostředí v Bamboo Lounge.

Pláž: Písečná pláž

Sport a zábava: Tenis, volejbal, vodní aerobik, šipky. Vodní sporty: vodní lyže, kajaky, šlapadla, potápěčské centrum, surfování.

U vánočních a silvestrovských termínů si některé hotely účtují povinný vánoční a silvestrovský příplatek & informace v CK.

Další nabídku a informace o destinaci najdete na našem specializovaném webu Mauritius-dovolena.cz

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*