Veranda Tamarin Hotel & Spa 3*3*3*

Poloha: Veranda Tamarin Hotel & Spa leží na západě ostrova Mauritius, jižně od městečka Flic en Flac. Hotel obklopuje pěkný tropická zahrada a pláž s bílým pískem. Hlavní město Port Louis je vzdálené cca 35 km od hotelu, Hotel je vzdálen od mezinárodního letiště na Mauritiu cca 54 km, což představuje cca 70 minut jízdy.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, restaurace a la carte, 3 bary (u bazénu, na pláži, na střeše), Wi-Fi (zdarma), konferenční místnost, směnárna, obchod s potravinami, 2 bazény (lehátka a slunečníky zdarma), dětký klub pro děti ve věku 4-12 let, lázně, masáže.

Ubytování: Comfort room: Klimatizace, koupelna s WC, fém, telefon, televize se satelitním vysíláním, Wi-Fi (zdarma), varná konvice, minibar (za poplatek), trezor, balkon nebo terasa. Ubytování za příplatek pokoje Superior - stejné vybavení, pokoje orientované směrem k oceánu.

Stravování: Snídaně a večeře formou bufetu, za příplatek All inclusive: All Inclusive:, Hlavní restaurace: 07.00-10.00 snídaně formou bufetu, 19.00-22.00 večeře formou bufetu, u snídaně rozlévané nealkoholické nápoje, u večeře nealkoholické nápoje, a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Crazy Fish Bar: 12.00-16.00 oběd formou bufetu, lehké občerstvení, 10.00-23.00 nealkoholické nápoje, pivo, víno a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), S-Bar: 10.00-18.00 nealkoholické nápoje, pivo, víno a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané). Hosté s All Inclusive mohou využívat gastronomických služeb sesterských hotelů, Veranda Grand Baie, Veranda Palmar Beach, Veranda Pointe aux Biches a Veranda Paul et Virginie (hotel pro dospělé), Upozornění: výše uvedené časy i místa podávání jsou určeny hotelem a mohou se změnit.

Pláž: veřejná písčitá pláž.

Sport a zábava: Zdarma: Posilovna, vodní gymnastika, šnorchlování Sportovní aktivity za příplatek: Potápěčské centrum, půjčovna kol, lodní výlety, výlety na katamaránu, kajaking, kitesurfing, surfování.

 

Další nabídku a informace o destinaci najdete na našem specializovaném webu Mauritius-dovolena.cz

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*