Mexiko

Mexiko je federativní republika na americkém kontinentě. Geograficky se nachází drtivou většinou území v Severní Americe, geopoliticky bývá ale často řazeno mezi státy Střední Ameriky.

Mexiko - zobrazit všechny informace »

Naše doporučení

Sunscape Akumal Beach Resort & SpaDOPORUČUJEME

Sunscape Akumal Beach Resort & Spa 4*4*4*4*

Poloha: Resort Sunscape Akumal Beach Resort & Spa se rozkládá přímo malebné na pláži s bílým pískem v turistické oblasti zvané Mayská riviera, v blízkosti historických měst Tulum a Cobá. Jedná se o ideální volbu pro odpočinkovou dovolenou. Můžete relaxovat ve Spa centru nebo na pláži, zatímco pro děti je připraveno spoustu aktivit dle věku. Známé živé ...

cena již od33 590 Kč Zobrazit

 

Katalog destinací

Mexiko - Cancun

Mexiko - Cancun

Cancún je lázeňské město na pobřeží státu Quintana Roo na jihovýchodě Mexika. Je omýváno vodami Karibského moře. Je mezinárodně uznávané jako turistická destinace. Během posledních 37 let se Cancún bouřlivě rozvíjel a nyní je městem s největším počtem hotelových pokojů v Mexiku.

v nabídce3 439 zájezdůdo19 hotelů Zobrazit
Dos Playas Beach House by Faranda 3*3*3*
Dreams Sands Cancun Resort & Spa 5*5*5*5*5*
Dreams Riviera Cancun 5*5*5*5*5*
Mexiko - Cozumel

Mexiko - Cozumel

Jeden z nejznámějších mexických ostrovů se nachází cca 20 km od mexické pevniny, nejbližší mezinárodní letiště je v Cancunu. Ostrov s rozměry 20 x 50 km byl osídlen Mayi, kteří zanechali na ostrově památky, nejznámější je komplex staveb San Gervasio, které se nachází na severu ostrova. Ostrov je znám především jako destinace s nádhernými plážemi, ...

v nabídce1 250 zájezdůdo2 hotelů Zobrazit
Sunscape Sabor Cozumel 4*4*4*4*
Secrets Aura Cozumel 5*5*5*5*5*
Mexiko - Mayská Riviera

Mexiko - Mayská Riviera

Mayská riviéra se nachází jižně od Cancunu sahá až k biosférické reservaci Sian Ka´an. Na Mayské riviéře je několik letovisek z nichž nejpopulárnější je Playa del Carmen, tyto letoviska nejsou tak velké jako Cancun a zajišťují větší klid. Na Playa del Carmen jsou převážně hotely do 4 pater, což zajišťuje částečné splynutí s okolní přírodou.

v nabídce5 520 zájezdůdo33 hotelů Zobrazit
Tukan Hotel and Beach Club 3*3*3*
Catalonia Riviera Maya Resort & Spa 4*4*4*4*
Blue Bay Grand Esmeralda 4*4*4*4*4*
Mexiko - Tulum a Akumal

Mexiko - Tulum a Akumal

Tulum je jednou z deseti obcí, které tvoří mexický stát Quintana Roo. Tulum je domovem Mayských archeologických nalezišť Tulum a Cobá. Akumal je malá letovisko v Mexiku, nachází se cca 100 km jižně od Cancúnu, mezi městy Playa del Carmen a Tulum. Nachází se na Akumal Bay a Half Moon Bay na místě bývalé kokosové plantáže v městečku Tulum ve státě Quintana ...

v nabídce4 591 zájezdůdo7 hotelů Zobrazit
Bahia Principe Grand Coba 5*5*5*5*5*
Bahia Principe Grand Tulum 5*5*5*5*5*
Sunscape Akumal Beach Resort & Spa 4*4*4*4*
Poznávací zájezdy Mexikem

Poznávací zájezdy Mexikem

Mexiko je velká a různorodá země s barvitou kulturou. Nabízí zajímavé památky indiánských dob, ducha koloniálních měst a v neposlední řadě koupání v Karibiku či Tichém oceánu.

v nabídce1 zájezddo18 hotelů Zobrazit
Poznávací okruh Yucatanem s pobytem u moře 4*4*4*4*

 

Mapa destinací

Mexiko - informace

Mexiko je federativní republika na americkém kontinentě. Geograficky se nachází drtivou většinou území v Severní Americe, geopoliticky bývá ale často řazeno mezi státy Střední Ameriky. V roce 1936 prezident Lázaro Cárdenas pojmenoval na okraji Ciudad de México neznámou ulici jménem T.G. Masaryka. V roce 2000 zde byl vybudován pomník T.G. Masaryka.[6] V současnosti je Avenida Presidente Masaryk jednou z nejznámějších ulic ve městě a nejdražších obchodních tříd v Latinské Americe.

Související odkazy