Mexiko

Mexiko je federativní republika na americkém kontinentě. Geograficky se nachází drtivou většinou území v Severní Americe, geopoliticky bývá ale často řazeno mezi státy Střední Ameriky.

Mexiko - zobrazit všechny informace »

Naše doporučení

Iberostar CancunDOPORUČUJEME

Iberostar Cancun 5*5*5*5*5*

Poloha: Hotel Iberostar Cancun má 426 pokojů, obklopuje ho pěkná tropická zahrada a pláž s bílým pískem. 18ti jamkové golfové hřiště se nachází u hotelu, klubovna je vzdálená cca 1 km od hotelu. Mezinárodní letiště v Cancunu je vzdálené cca 16 km což představuje cca 17 minut jízdy. Vybavení: Vstupní hala s recepcí, 5 restaurací s místní a mezinárodní ...

cena již od37 890 Kč Zobrazit

 

Katalog destinací

Mexiko - Cancun

Mexiko - Cancun

Cancún je lázeňské město na pobřeží státu Quintana Roo na jihovýchodě Mexika. Je omýváno vodami Karibského moře. Je mezinárodně uznávané jako turistická destinace. Během posledních 37 let se Cancún bouřlivě rozvíjel a nyní je městem s největším počtem hotelových pokojů v Mexiku.

v nabídce1 849 zájezdůdo19 hotelů Zobrazit
Imperial Laguna by Faranda Hotels - Adults Only 3*3*3*
Beachscape Kin Ha Cancun 3*3*3*3*
Maya Caribe Beach House by Faranda 3*3*3*
Mexiko - Mayská Riviera

Mexiko - Mayská Riviera

Mayská riviéra se nachází jižně od Cancunu sahá až k biosférické reservaci Sian Ka´an. Na Mayské riviéře je několik letovisek z nichž nejpopulárnější je Playa del Carmen, tyto letoviska nejsou tak velké jako Cancun a zajišťují větší klid. Na Playa del Carmen jsou převážně hotely do 4 pater, což zajišťuje částečné splynutí s okolní přírodou.

v nabídce2 727 zájezdůdo30 hotelů Zobrazit
Blue Bay Grand Esmeralda 4*4*4*4*4*
Iberostar Paraiso Beach 5*5*5*5*5*
Iberostar Paraiso del Mar 5*5*5*5*5*
Mexiko - Tulum a Akumal

Mexiko - Tulum a Akumal

Tulum je jednou z deseti obcí, které tvoří mexický stát Quintana Roo. Tulum je domovem Mayských archeologických nalezišť Tulum a Cobá. Akumal je malá letovisko v Mexiku, nachází se cca 100 km jižně od Cancúnu, mezi městy Playa del Carmen a Tulum. Nachází se na Akumal Bay a Half Moon Bay na místě bývalé kokosové plantáže v městečku Tulum ve státě Quintana ...

v nabídce1 682 zájezdůdo6 hotelů Zobrazit
Grand Bahia Principe Coba 5*5*5*5*5*
Grand Bahia Principe Tulum 5*5*5*5*5*
Luxury Bahia Principe Akumal 5*5*5*5*5*
Poznávací zájezdy Mexikem

Poznávací zájezdy Mexikem

Mexiko je velká a různorodá země s barvitou kulturou. Nabízí zajímavé památky indiánských dob, ducha koloniálních měst a v neposlední řadě koupání v Karibiku či Tichém oceánu.

v nabídce1 zájezddo16 hotelů Zobrazit
Mayské dědictví 2 + pobyt v hotelu Grand Bahía Principe Coba 5*5*5*5*5*

 

Mapa destinací

Mexiko - informace

Mexiko je federativní republika na americkém kontinentě. Geograficky se nachází drtivou většinou území v Severní Americe, geopoliticky bývá ale často řazeno mezi státy Střední Ameriky. V roce 1936 prezident Lázaro Cárdenas pojmenoval na okraji Ciudad de México neznámou ulici jménem T.G. Masaryka. V roce 2000 zde byl vybudován pomník T.G. Masaryka.[6] V současnosti je Avenida Presidente Masaryk jednou z nejznámějších ulic ve městě a nejdražších obchodních tříd v Latinské Americe.

Související odkazy