Sunscape Akumal Beach Resort & Spa 4*4*4*4*

Tento hotel Vám naše cestovní kancelář DOPORUČUJE na základě dlouhodobé spokojenosti našich klientů.

Poloha: Resort Sunscape Akumal Beach Resort & Spa se rozkládá přímo malebné na pláži s bílým pískem v turistické oblasti zvané Mayská riviera, v blízkosti historických měst Tulum a Cobá. Jedná se o ideální volbu pro odpočinkovou dovolenou. Můžete relaxovat ve Spa centru nebo na pláži, zatímco pro děti je připraveno spoustu aktivit dle věku. Známé živé středisko Playa de Carmen je vzdáleno cca 30 km od hotelu. Od mezinárodního letiště je hotel vzdálen cca 100 km.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí (24h), Wi-Fi ve veřejných prostorách, u bazénu, v baru (za poplatek), internetová kavárna (zdarma) 7 restaurací, 8 barů, 5 bazénů, dětský bazén (lehátka, slunečníky a osušky u bazénu zdarma) aquapark Rex Dino Land, wellness a fitness centrum, obchod se suvenýry, směnárna, divadlo, prádelna (za poplatek), trezor (za poplatek), výtah, bankomat, střešní terasa, lékař.

Ubytování: Dvoulůžkové pokoje disponují vlastní koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, klimatizací, Wi-Fi (za poplatek), TV-SAT, telefonem, trezorem (za poplatek), žehličkou a žehlicím prknem, minibarem (zdarma), rychlovarnou konvici a balkonem nebo terasou. Ubytování za příplatek - Deluxe pokoj strana k moři, pokoj s výhledem na moře, pokoj s přímým vstupem do bazénu, Suite s vířivkou.

Stravování: All inclusive - Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, dětská restaurace, denní občerstvení, koláče, zákusky. Vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby, káva a čaj. A la Carte restaurace: středomořská, italská, mexická, grill (vše zdarma). Kavárna - lehká jídla, nápoje, občerstvení, Bar u restaurace, bar u bazénu, plážový bar, Lobby bar, Sport bar, Saloon bar, Lounge bar. 

Pláž: Písečná u hotelu. Na pláž vedou schůdky, doporučujeme boty do vody. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma.

Sport a zábava: Tenis, stolní tenis, šnorchlování, potápění, cyklistika, golf, fitness, večerní zábavný program, vodní aerobik, vodní sporty na pláži (za poplatek), diskotéka, noční klub, SPA centrum, miniklub 3-12 let, Teens club 13-17 let.

Další nabídku a informace o destinaci najdete na našem specializovaném webu Mexiko-dovolena.cz

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
vzduch 34°C vzduch 33°C vzduch 33°C vzduch 33°C vzduch 32°C vzduch 32°C vzduch 32°C vzduch 32°C vzduch 31°C vzduch 32°C vzduch 34°C vzduch 34°C
voda 28°C voda 28°C voda 28°C voda 27°C voda 26°C voda 26°C voda 25°C voda 25°C voda 25°C voda 27°C voda 28°C voda 28°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*