Jedinečná příroda severního Mexika

1. - 3. den: letecký přesun do Mexico City (krátká prohlídka města), výlet do hor za vzácnými motýly rodu monarcha , &španělské& město Morelia (centrum z růžového kamene, katedrála se 70 m vysokými věžemi, akvadukt, muzeum a trh s tradičními výrobky)

4. - 5. den: pitoreskní městečko Pátzcuaro na břehu stejnojmenného jezera, plavba na ostrov Janitzio, celodenní túra avokádovými háji k sopce Paricutin (3170 m) spojená s návštěvou chrámu zalitého lávou (možnost jízdy na koni)

6. - 8. den: kolébka muzikantů mariači v Guadalajaře (Plaza de los Mariachis, tržnice, Hospic Cabanas ), exkurze do destilerie a plantáže kaktusů agave u městečka Tequila , pouštní hornické sídlo Zacatecas (katedrála z 18. stol., více než 400 let starý důl Edén, lanovka na vrchol Bufa)

9. - 12. den: cesta pohořím Sierra Madre Occidental do kovbojského městečka Durango, koupání a odpočinek v letovisku Mazatlán u Kalifornského zálivu (historické centrum, maják El Faro, skokani ze stometrových útesů, možnost lodního výletu za velrybami šedými)

13. - 15. den: nezapomenutelná jízda horskou železnicí mnoha soutěskami a kaňony národního parku Barranca del Cobre (37 mostů, 86 tunelů), úchvatné výhledy na celé pohoří Sierra Tarahumara během zastávky v Divisadéro, ospalé městečko Creel v srdci indiánské kultury Tarahumara (tradiční jeskynní příbytky, mystické skalní útvary), největší mexický vodopád Cascada de Basaseachi (246 m)

16. - 18. den: odjezd do Chihuahua (bývalá základna revolucionáře Pancho Villi, muzeum revoluce), letecký přesun do Mexico City, dokončení prohlídky města (Coyoacán, dům Fridy Kahlo, nákup suvenýrů), návrat do ČR

Další nabídku a informace o destinaci najdete na našem specializovaném webu Mexiko-dovolena.cz

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*