MAYSKÁ ECOEXPEDICE 4*4*4*4*

Program zájezdu:

1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Mexiko, přílet do Mexika, transfer do hotelu, ubytování, nocleh.

2.den - 4.den poznávací zájezd:

2.den - odjezd z Cancunu a první zastávka v Tulumu, návštěva starobylého mayského přístavu, který byl velice významný pro obchod se Střední Amerikou. Pokračování do Coby, velice důležité mayské křižovatky pro pozemní obchod. Právě z Coby vychází nejdelší mayská stezka, jaká kdy byla objevena, měří přes 100 km a v Cobě se taky nachází nejvyšší pyramida na celém poloostrově Yucatan, na kterou je stále možný výstup. Po návštěvě Coby cesta do Méridy a nocleh.

3.den - odjezd z Méridy do Izamalu, žlutobílého městečka ze XVI. století vybudovaného na mayských ruinách a obklopeného pyramidami, ve kterém se nachází konvent sv. Antonína z Padoovy se druhým největším atriem na světě, hned po Vatikánu. Pokračování do rybářské vesnice Río Lagartos, projížďka na člunu mezi mangrovy za sledování krokodýlů a plameňáků, na závěr bahenní maska a koupání v Mexickém zálivu. Nocleh v rybářské vesnici a fakultativně noční tour na krokodýly.

4.den - odjezd z Méridy a cesta do Chichén Itzá , návštěva Kukulkánovy pyramidy, hřiště na pelotu, Posvátné studny, Observatoře Caracol a dalších pozoruhodností. Pokračování do Valladolidu, návštěva historického centra a muzea tequily. Návrat do Cancunu v odpoledních hodinách.

4. den (odpoledne, večer) - dva dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů.

Předposlední den: Snídaně, volno, volný program, transfer na letiště, odlet z Mexika, let na trase do Prahy (Vídně).

Další nabídku a informace o destinaci najdete na našem specializovaném webu Mexiko-dovolena.cz

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*