Hilton Hotel Berlin 5*5*5*5*5*5*

Poloha:Velmi kvalitní hotel řetězce Hilton leží v historické oblasti Gendarmenmarkt, v srdci Berlína. Spousta z důležitých Berlínských památek je v docházkové vzdálenosti od hotelu, ostatní jsou dostupné městskou dopravou.

Vybavení: K vybavení hotelu patří 16 konferenčních místností, připojení k internetu, recepce, lounge, možnost hlídání dětí za poplatek, 4 restaurace, dětské menu, konferenční vybavení, obchůdky, fitness, bazén, půjčovna kol a solárium.

Ubytování: Standardní pokoje jsou příjemné a kvalitně vybavené. Mají koupelnu, možnost připojení k internetu, klimatizaci, TV, fén, trezor, telefon. Na vyžádání jsou možné propojené a nekuřácké pokoje.

Stravování: Stravování je zajištěno formou snídaně.

Sport a zábava: Centrum Berlína nabízí širokou škálu aktivit od poznávání přes zábavu až k nakupování. Příplatek k ceně zájezdu v termínu svátků a speciálních událostí v zemi pobytu rádi na požádání sdělíme.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
vzduch -1°C vzduch 4°C vzduch 9°C vzduch 14°C vzduch 17°C vzduch 19°C vzduch 18°C vzduch 15°C vzduch 10°C vzduch 5°C vzduch 1°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*