Hotel Berlin 4*4*4*4*4*

Poloha: hotel je perfektním spojením klasického a moderního, tradice a budoucnosti. Má hezkou budovu a je umístěn v centru města. Hotel se řadí mezi největší v Německu.

Vybavení:K vybavení hotelu patří konferenční prostory s kapacitou až 500 osob, restauraci, bar a zimní zahradu, fitness a wellness centrum, připojení k internetu.

Ubytování: V hotelu je celkem 701 pokojů v 7 kategoriích. Všechny jsou příjemné a hezky vybavené. Standardní pokoje mají připojení k internetu, klimatizaci, lounge, koupelnu s fénem, TV, zařízení pro přípravu kávy a čaje. Na vyžádání je možno zařídit kuřácké/ nekuřácké pokoje.

Stravování: Stravování je zajištěno formou snídaně.

Sport a zábava: Centrum Berlína nabízí širokou škálu aktivit od poznávání přes zábavu až k nakupování. Příplatek k ceně zájezdu v termínu svátků a speciálních událostí v zemi pobytu rádi na požádání sdělíme.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
vzduch -1°C vzduch 4°C vzduch 9°C vzduch 14°C vzduch 17°C vzduch 19°C vzduch 18°C vzduch 15°C vzduch 10°C vzduch 5°C vzduch 1°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*