Kempinski Hotel Bristol 4*4*4*4*4*

Poloha: tento velmi luxusní hotel světoznámého řetězce Kempinski se nachází přímo na známém bulváru Kurfürstendamm. Hotel kombinuje tradici s moderním vybavením, nabízí perfektní servis jak pro business, tak pro prázdninové účely. Je ideální volbou pro klienty zvyklé na vysoký standard.

Vybavení: K vybavení hotelu patří recepce, business vybavení, konferenční prostory, možnost připojení k internetu, bazén, fitness a spa, masáže, pool bar, restaurace, bar a kavárna.

Ubytování: Všechny pokoje jsou luxusní a velmi elegantně vybavené. V hotelu je jich celkem 246, v několika kategoriích včetně suit. Na vyžádání jsou možné nekuřácké pokoje. Standardní pokoje jsou vybaveny připojením k internetu, telefonem, TV, koupelnou a minibarem.

Stravování: Stravování je zajištěno formou snídaně.

Sport a zábava: Centrum Berlína nabízí širokou škálu aktivit od poznávání přes zábavu až k nakupování. Příplatek k ceně zájezdu v termínu svátků a speciálních událostí v zemi pobytu rádi na požádání sdělíme.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. leden 2. únor 3. březen 4. duben 5. květen 6. červen 7. červenec 8. srpen 9. září 10. říjen 11. listopad 12. prosinec
vzduch -1°C vzduch 4°C vzduch 9°C vzduch 14°C vzduch 17°C vzduch 19°C vzduch 18°C vzduch 15°C vzduch 10°C vzduch 5°C vzduch 1°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*