The Regent Berlin 5*5*5*5*5*

Poloha:hotel regent Berlin je podle mnoha odborných časopisů jedním z nejlepších míst na světě, kde můžete strávit svoji dovolenou. Je známý svým osobním servisem, elegancí a luxusem v každém smyslu. Je umístěn na náměstí Gendarmenmarkt, v srdci města.

Vybavení:K vybavení hotelu patří možnost připojení k internetu, sauna, fitness centrum, recepce, 2 restaurace s pestrou nabídkou jídel, bar, terasa, nabídka zkrášlovacích a masážních procedur. Samozřejmostí jsou vybavené konferenční prostory.

Ubytování: V hotelu je celkem 156 pokojů a 39 suit. Všechny jsou luxusně a pohodlně vybavené. Mají koupelnu, telefon, SAT TV, DVD přehrávač a možnost připojení k internetu. Na výběr je mezi kuřáckými a nekuřáckými pokoji.

Stravování: Stravování je zajištěno formou snídaně.

Sport a zábava: Centrum Berlína nabízí širokou škálu aktivit od poznávání přes zábavu až k nakupování. Příplatek k ceně zájezdu v termínu svátků a speciálních událostí v zemi pobytu rádi na požádání sdělíme.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
vzduch -1°C vzduch 4°C vzduch 9°C vzduch 14°C vzduch 17°C vzduch 19°C vzduch 18°C vzduch 15°C vzduch 10°C vzduch 5°C vzduch 1°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*