Grand Amrath hotel Amsterdam 5*5*5*5*5*

Poloha: Luxusní hotel Grand Amrath patří k tomu nejlepšímu, co lze z ubytování v Amsterdamu nabídnout. Hotel vyniká špičkovým servisem, skvělým vybavením a luxusem všude, kam se podíváte. I poloha hotelu je výborná, leží přímo v centru města. Hotel je postavený ve stylu Art Deco a ze spousty míst v něm je výhled na Amsterodamské kanály a řeku.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, vybavené konferenční prostory, restaurace Seven Seas, bar/ lounge, možnost připojení k internetu, klimatizace, wellness centrum se saunou, bazénem, tureckou parní lázní, vířivkou, a relaxační zónou. Samozřejmostí je fitness.

Ubytování: V hotelu je celkem 165 pokojů. Všechny jsou luxusně designově vybaveny, za zmínku určitě stojí přepychové postele, je zde televize s plochou obrazovkou, minibar, možnost bezdrátového připojení k internetu, luxusní koupelna, zařízení pro přípravu kávy a čaje, fén, klimatizace a další.

Stravování: Stravování je zajištěno formou snídaně.

Sport a zábava: Pestré možnosti poznávání, nakupování a zábavy nabízí centrum Holandské metropole Amsterdamu.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
vzduch 2°C vzduch 3°C vzduch 5°C vzduch 8°C vzduch 12°C vzduch 15°C vzduch 17°C vzduch 17°C vzduch 14°C vzduch 11°C vzduch 6°C vzduch 3°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*