Hilton Vilamoura As Cascatas Golf Resort & Spa 5*5*5*5*5*

Poloha: Hotel je umístěn v krásné zahradě s vodopády a jezírky v srdci Algarve ve Vilamoura, jen pár minut od nejlepších golfových možností Portugalska. Je velmi luxusní, doporučujeme i velmi náročným klientům.

Vybavení: Dětský klub, spa centrum s pestrou nabídkou masáží a procedur, posilovna, obchod se suvenýry, konferenční prostory- 8 konferenčních místností, největší z nich pro až 474 osob, půjčovna aut, směnárna, možnost připojení k internetu, hlídání dětí, dětské hřiště, 6 bazénů. V hotelu jsou 3 restaurace a 2 bary.

Ubytování: Luxusně vybavené pokoje mají SAT LCD TV, krásnou koupelnu, možnost připojení k internetu, většina pokojů má balkon nebo terasu. Dále zde najdete minibar, telefon a ostatní standardní vybavení odpovídající úrovni hotelu.

Stravování: Stravování je zajištěno formou snídaně v hotelové restauraci.

Pláž: Hotel neleží přímo u pláže, na soukromou hotelovou pláž jezdí hotelový autobus nebo tam lze dojít příjemnou 25minutovou procházkou.

Sport a zábava: V marině je k dispozici pestrá nabídka vodních sporů, dále je zde možnost golfu na nedalekém hřišti, v hotelu je také vybavené spa a fitness centrum a tenisový kurt.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. leden 2. únor 3. březen 4. duben 5. květen 6. červen 7. červenec 8. srpen 9. září 10. říjen 11. listopad 12. prosinec
ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 17°C vzduch 17°C vzduch 18°C vzduch 20°C vzduch 21°C vzduch 22°C vzduch 24°C vzduch 25°C vzduch 25°C vzduch 24°C vzduch 18°C vzduch 17°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*