Holiday Inn Algarve 4*4*4*4*

Poloha: Tento hotel je vhodnou volbou jak pro odpočinkouvou dovolenou strávenou relaxem na pláži nebo u bazénu, tak pro aktivní dovolenou. Hotel leží přímo u písečné pláže a jsou z něj krásné výhledy. Nedaleko jsou obchůdky, restaurace a možnosti zábavy.

Vybavení: V hotelu jsou 2 restaurace s pestrým výběrem jídel, 3 bary, večerní animační programy, venkovní bazén- v zimě vyhřívaný, možnost připojení k internetu, kadeřník, salon krásy, půjčovna aut, obchod se suvenýry, hlídání dětí a konferenční prostory.

Ubytování: V hotelu je celkem 184 pokojů, na pokojích je možnost připojení k internetu. Na vyžádání jsou možné propojené pokoje, většina pokojů má balkon. Všechny mají SAT TV, klimatizaci, telefon s přímou volbou, fén a trezor.

Stravování: Stravování je zajištěno formou snídaně v hotelové restauraci.

Pláž: Hotel se nachází přímo u písečné pláže.

Sport a zábava: V hotelu jsou animační programy, v okolí hotelu možnosti sportů, zábavy a výlet.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 17°C vzduch 17°C vzduch 18°C vzduch 20°C vzduch 21°C vzduch 22°C vzduch 24°C vzduch 25°C vzduch 25°C vzduch 24°C vzduch 18°C vzduch 17°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*