Luz Bay Beach & Sun Club 4*4*4*4*

Poloha: Obklopen zelenými zahradami a palmami, umístěný u slavné pláže Luz, se skvělými podmínkami pro zábavu i odpočinek, to je hotel Luz Bay v Lagosu. Několik minut jízdy od hotelu najdete jak možnosti golfu, tak historické centrum, známé svými památkami, restauracemi a rušným nočním životem.

Vybavení: V hotelu je restaurace, bar, celkem 2 venkovní bazény, jeden venkovní bazén pro děti, jeden vnitřní bazén, 3 ternisové kurty, Turecké lázně.

Ubytování: Příjemně zařízené pokoje jsou vybavené SAT TV, klimatizací, telefonem s přímou volbou, trezorem , koupelnou a balkonem nebo terasou a ledničkou. V hotelu je pokojů celkem 73.

Stravování: Stravování je zajištěno formou snídaně v hotelové restauraci.

Pláž: Hotel se nachází jen 150 metrů od známé pláže Luz beach.

Sport a zábava: V hotelu je možnost tenisu a squashe, V marině je mnoho možností vodních sportů a lodních výletů. Možnosti windsurfingu cca 500 m od hotelu, rybaření cca 500 m od hotelu, golf cca 10 km od hotelu.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 17°C vzduch 17°C vzduch 18°C vzduch 20°C vzduch 21°C vzduch 22°C vzduch 24°C vzduch 25°C vzduch 25°C vzduch 24°C vzduch 18°C vzduch 17°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*