The Lake Spa resort 5*5*5*5*5*

Poloha: Luxusní pětihvězdičkový hotel se nachází v oblasti v centru Vilamoury mezi marinou a mořem, 20 minut jízdy od mezinárodního letiště Faro a asi 2 a půl hodiny od Lisabonu. Hotel plně odpovídá standardu 5* a svým klientům nabízí luxusní zázemí jak pro realxační, tak pro aktivní dovolenou.

Vybavení: Hotel se rozkládá na 30 000 m2 zahrad, na dohled hotelu je pláž, v pozadí marina. Jsou zde 3 bazény, jeden vnitřní v závislosti na sezoně a počasí vyhřívaný a jeden s unikátním pískovým dnem. V hotelu nechybí knihovna, konferenční prostory ani boutique. Pro děti mezi 3 a 12 lety má resort tematický park s vnitřními i venkovními aktivitami- dětský klub Koala, hlídání dětí od 3 let. V hotelu je samozřejmostí možnost připojení k internetu.

Ubytování: I pokoje jsou vybaveny- jako celý hote- v kombinaci luxusu a jednoduchosti. Jsou vybavené vším, co lze očekávat od ubytování standardu 5*, samozřejmostí je koupelna, TV, minibar, telefon, klimatizace.

Stravování: Stravování je zajištěno formou snídaně v hotelové restauraci.

Pláž: hotel leží cca 300 m od známé pláže Falésia beach.

Sport a zábava: V dosahu hotelu- v letovisku- je golfové a fotbalové hřiště. Z dalších aktivit lze zajistit např. jízdu na koni, tenis, potápění nebo výlety. V hotelu nechybí spa centrum s pstrou nabídkou procedur, salonem krásy, saunou a posilovnou.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 17°C vzduch 17°C vzduch 18°C vzduch 20°C vzduch 21°C vzduch 22°C vzduch 24°C vzduch 25°C vzduch 25°C vzduch 24°C vzduch 18°C vzduch 17°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*