Tivoli Carvoeiro hotel 4*4*4*4*

Poloha: velmi pěkný luxusní 4* hotel je vhodný jak pro business účely, tak pro dovolenou- jak relaxační, tak aktivní sportovní. Hotel se nachází v centru letoviska Carvoeiro, nedaleko jsou golfová hřiště, pro milovníky potápění je zde potápěčské centrum.

Vybavení: V hotelu jsou celkem 2 restaurace, 3 bary a kavárna. Samozřejmostí je venkovní bazén a bazén pro děti, nechybí vnitřní bazén s jacuzzi. Pro děti je zde kromě bazénu hlídání, vnitřní hrací místnost, venkovní hřiště, aktivity pro děti.. V hotelu nechybí půjčovna aut ani možnost připojení k internetu.

Ubytování: V hotelu je celkem 293 pokojů, z toho 3 suity. Na výběr je z několika kategorií ubytování, Všechny pokoje mají vybavenou koupelnu, individuálně ovladatelnou klimatizaci, SAT TV a rádio, telefon s přímou volbou, minibar, trezor, zařízení pro přípravu kávy a čaje, většina pokojů má výhled na moře. Možnost připojení k internetu na pokoji.

Stravování: Stravování je zajištěno formou snídaně v hotelové restauraci.

Pláž: Hotel se nachází přímo u pláže.

Sport a zábava: Je zde potápěčské centrum, 2 tenisové kurty, health club se saunou, párou, nabídkou masáží a procedur a posilovnou, ze sportovních možností je zde volejbal, stolní tenis, badminton, kurzy fotbalu na nedalekém hřišti v Lagoa.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 17°C vzduch 17°C vzduch 18°C vzduch 20°C vzduch 21°C vzduch 22°C vzduch 24°C vzduch 25°C vzduch 25°C vzduch 24°C vzduch 18°C vzduch 17°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*