Tivoli Marina de Portimao 4*4*4*4*

Poloha: Jedná se o 4* resort, do kterého můžete jet kolikrát za sebou chcete, je zde spousta možností. Obchody, restaurace, bary a noční život jsou kousek od hotelu. V okolí také naleznete nabídku vodních sportů, golf a aktivity pro děti.

Vybavení: V hotelu jsou 2 restaurace a 2 bary, 2 venkovní bazény s mořskou vodou, dětské hřiště, posilovna, herní místnost, pro děti hlídání dětí, herní místnost uvnitř hotelu, venkovní dětské vybavení, aktivity pro děti, připojení k internetu ve veřejných prostorách, business centrum, obchůdky.

Ubytování: V hotelu je celkem 196 pokojů s výhledem na moře nebo na bazén v několika kategoriích. Každý pokoj má koupelnu, balkon nebo terasu, individuálně ovladatelnou klimatizaci, SAT TV, telefon s přímou volbou, připojení k internetu, trezor, kuchyňku.

Stravování: Stravování je zajištěno formou snídaně v hotelové restauraci.

Pláž: Pláž se nachází přímo u hotelu.

Sport a zábava: v okolí možnosti golfu, vodních sportů , nočního života a zábavy. Jsou zde také možnosti vodních výletů.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 17°C vzduch 17°C vzduch 18°C vzduch 20°C vzduch 21°C vzduch 22°C vzduch 24°C vzduch 25°C vzduch 25°C vzduch 24°C vzduch 18°C vzduch 17°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*