Vila Galé Ampalius 3*3*3*

Poloha: Hotel se nachází v rušné turistické oblasti Algarve. Je jen pár kroků od Praia da Marina a je známý svým komfortem a kvalitním servisem odpovídajícím své kategorii.

Vybavení: Hotel má venkovní bazén a venkovní bazén pro děti, skvělou restauraci, spa centrum s perstrou nabídkou masáží a procedur, dětské hřiště a dětský klub, kadeřníka, obchůdky a spa centrum, nechybí 2 bary a kavárna. V hotelu je možnost připojení k internetu a konferenční prostory.

Ubytování: Hotel má celkem 357 pokojů a suit. Všechny jsou klimatizované, mají telefon s přímou volbou, SAT TV, rádio, ledničku, trezorm, fén, a samozřejmě koupelnu.

Stravování: Stravování je zajištěno formou snídaně v hotelové restauraci.

Pláž: Pláž je v docházkové vzdálenosti od hotelu, hotel neleží přímo u pláže.

Sport a zábava: V hotelu je spa centrum s pestrou nabídkou masáží a procedur, je zde bazén, jacuzzi, sauna, turecké lázně, solárium a posilovna.V dosahu hotelu je také golfové hřiště.

Na pláži je možnost využití nabídky vodních sportů, jízdy na koních a mnoha dalšího.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 17°C vzduch 17°C vzduch 18°C vzduch 20°C vzduch 21°C vzduch 22°C vzduch 24°C vzduch 25°C vzduch 25°C vzduch 24°C vzduch 18°C vzduch 17°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*