Vila Galé Cerro Alagoa 4*4*4*4*

Poloha: Hotel leží v živém centru letoviska Albufeira na Algarve. Na své dovolené můžete kombinovat spoustu možností denních aktivit, rušný noční život a spoustu nákupních možností.

Vybavení: V hotelu je dětské hřiště, health club s vnitřním bazénem, jacuzzi, saunou a tureckými lázněmi, restaurace, venkovní bazén, dětský bazén, dětské hřiště,dětský klub, restaurace, bar a café. V hotelu je také možnost připojení k internetu a konferenční prostory.

Ubytování: Hotel má celkem 310 hezky vybavených pokojů, které jsou vhodné i pro rodiny s dětmi. Každý pokoj má verandu, klimatizaci, telefon s přímou volbou, SAT TV, rádio, minibar, tretzor, fén a koupelnu.

Stravování: Stravování je zasjištěno formou snídaně v hotelové restauraci.

Pláž: Hotel je vzdálen cca 700 m od nejbližší pláže, hotel nabízí beach shuttle bus.

Sport a zábava: V hotelu je vybavené spa centrum s rozsáhlou nabídkou procedur. Hotel je také dobrým východiskem pro výlety do okolí, zejména do místních přírodních parků, nedaleko hotelu je také aquapark. Na pláži je pestrá nabídka vodních sportů, u hotelu je disko, animační programy a mnoho dalšího.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 17°C vzduch 17°C vzduch 18°C vzduch 20°C vzduch 21°C vzduch 22°C vzduch 24°C vzduch 25°C vzduch 25°C vzduch 24°C vzduch 18°C vzduch 17°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*