Vila Galé Marina 4*4*4*4*

Poloha: Hotel leží v oblasti Vilamoura, jedné z hlavních turictických oblastí na Algarve s jedněmi z nejkrásnějších pláží v Evropě. Je umístěn hned naproti marině, takže na pláž je to z hotelu kousek.

Vybavení: V hotelu je spa centrum, venkovní bazén, bazén pro děti, dětský klub, health club s vnitřním v závislosti na sezoně a počasí vyhřívaným bazénem a posilovnou, konferenční prostory a možnost připojení k internetu.

Ubytování: V hotelu je celkem 243 pokojů, každý má verandu, klimatizaci, telefon s přímou volbou, SAR TV, rádio, trezor, fén a koupelnu. K dispozici jsou na vyžádání nekuřácké pokoje.

Stravování: Stravování je zasjištěno formou snídaně v hotelové restauraci.

Pláž: Pláž se nachází v docházkové vzdálenosti od hotelu, hotel neleží přímo u pláže. Letovisko je známé svými opravdu krásnými plážemi- jedněmi z nejhezčích v Evrppě.

Sport a zábava: Health club s Tureckými lázněmi, je zde venkovní Jacuzzi, Je zde možnost využití nabídky vodních sportů, windsurgfingu, vodních lyží a podobně, jízdy na koních, tenisového klubu, golfové akademie- hřiště nedaleko hotelu, animací a mnoha dalšího.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 17°C vzduch 17°C vzduch 18°C vzduch 20°C vzduch 21°C vzduch 22°C vzduch 24°C vzduch 25°C vzduch 25°C vzduch 24°C vzduch 18°C vzduch 17°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*