Vila Galé Tavira 4*4*4*4*

Poloha: Hotel se nachází v centru Taviry. Je postavený v kombinaci arabského a portugalského stylu. Nabízí servis a kvalitu odpovídající kategorii 4*. Centrum města, obchůdky, kavárny a bary se nachází kousek od hotelu.

Vybavení: V hotelu je spousta možností zábavy a skvělá kuchyně. Jsou zde konferenční prostory, venkovní bazén pro dospělé a pro děti, dětské hřiště, dětský klub, spa centrum s vnitřním bazénem, jacuzzi, tureckými lázněmi a posilovnou, jsou zde také obchůdky, 2 restaurace a 2 bary, konferenční prostory a možnost připojení k internetu.

Ubytování: v hotelu je c elkem 268 pokojů. Všechny mají verandu, klimatizaci, telefon s přímou volbou, SAT TV, rádio, trezor, fén, minibar a koupelnu.

Stravování: Stravování je zasjištěno formou snídaně v hotelové restauraci.

Pláž: Hezká pláž je v docházkové vzdálenosti od hotelu, hotel neleží přímo u pláže.

Sport a zábava: V hotelu je hezky vybavené spa centrum se širokou nabídkou masáží a procedur.nedaleko hotelu se nachází golfové hřiště, disko, spousta možností výletů- jeep safari, kánoje, animační programy a mnoho dalšího.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 17°C vzduch 17°C vzduch 18°C vzduch 20°C vzduch 21°C vzduch 22°C vzduch 24°C vzduch 25°C vzduch 25°C vzduch 24°C vzduch 18°C vzduch 17°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*